1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Güç ve Denge Bilekliği Nedir?

  Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  güç bilekliği, nedir, ne işe yarar, faydaları, kimler kullanıyor, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler


  [​IMG][​IMG]


  Son zamanlarda ünlüler başta olmak üzere herkesin bileğinde enteresan bir bileklik görür olduk melekler.:)

  Ben ilk gördüğümde uzaktan küçük bir saate benzetmiştim.Daha sonra bunun bir bileklik olduğunu öğrendim.Eğer sizin de tam bir bilginiz yoksa melekler,aşağıda ki makalede bileklikle ilgili herşeyi bulacaksınız :)


  Pek çok Avrupa ülkesinde, Amerika’da ve Türkiye’de de sıkça kullanılan power balance, aslına bakarsanız silikon bir bileklik. Hiçbir gösterişi olmayan ama yaptığı iş büyük olan bu bileklik vücuda denge, güç ve esneklik kazandırıyor. İçindeki negatif iyon sayesinde vücuttaki enerjiyi düzenliyor, dengeliyor.

  Zararlı ışınlara karşı üretildi

  Negatif iyon doğada varolan bir element. Araştırmalara göre herkesin vücudundaki enerjiyi en iyi ve doğru şekilde kullanması için negatif iyona ihtiyacı var. Ama hava kirliliği, hayatı kolaylaştıran cihazların yaydığı zararlı ışın ve sinyaller nedeniyle negatif iyon oranı, büyük şehirlerde yetersiz. Avrupa ve Amerika da meselenin öneminin farkında; Sağlık için para harcıyor, gençleşip güzelleşmek isteyenler haftada bir, birkaç saatini negatif iyon kürüne ayırıyor. Bu talep, girişimci firmaları harekete geçirdi ve negatif iyonu vücutta taşımanın en basit yolunun, silikon bileklikten geçtiği sonucuna varmasını sağladı.

  Power Balance bileklik harcanan enerjiyi yerine koymak, daha az yorulmak, dengeyi ve vücut esnekliğini sağlamak, konsantrasyonu yükseltmek için kullanılıyor. İlle de bileğe takmak gerekmiyor, önemli olan vücuda 1 metre mesafede tutmak. Power Balance motosiklet yarışçısından futbolcuya kadar, ünlü sporcular arasında çok yaygın: Guti Hernandez, Shaquille O’Neal, Christiano Ronaldo, F1 pilotu Rubens Barrichello, golfçü Tiger Woods... Ünlü basketbolcu Shaquille O’Neal, bu bilekliğin harikalar yarattığını düşünenlerden. Sahaya çıkarken bilekliğini takan O’Neal, bir maçta takımına 57 puan kazandırdığını söylüyor. Diğer ünlülerden de Victoria-David Beckham, aktör Robert De Niro, Gerard Butler, Demi Moore bilekliği kullanmakta.

  Ayda 30 bin adet satılıyor

  Avrupa’da ve Amerika’da 30 dolar olan bilekliklerden her ay 30 bin adet satılıyor. Bu bileklik, ani denge ve güç sağlamak, esneklik ve hareket kabiliyetinde gelişme, daha iyi odaklanmak, hızlı kavrama, stresten ve hareketsizlikten kurtulma gibi pek çok rahatsızlığa iyi geliyor. Kolyesi de var. Renk seçenekleri siyah, mavi, sarı, kırmızı.
  posta

  Bilekliği BURAYI tıklayarak inceleyebilirsiniz melekler :)


   
Güç ve Denge Bilekliği Nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Denge

  Denge

  Rüyasında dengesini kaybeden insanın hayatı birden altüst olur.
 2. İşitme ve denge geni bulundu..

  İşitme ve denge geni bulundu..

  İnsanlarda işitme ve denge organını yapan gen bulundu. Ankara Üniversitesi(AÜ) Tıp Fakültesi Hastanesinde Dr. Mustafa Tekin başkanlığındaki ekip, insanda işitme ve denge organını yapan geni keşfetti. AÜ Tıp Fakültesi Çocuk Genetik Bilim Dalı doktorlarından Mustafa Tekin, başkanlığını yürüttüğü ekibin, 6 yıldır Türkiye’de işitme kayıplarının genetik nedenlerini araştırdıklarını bildirdi....
 3. Kainat ve denge.

  Kainat ve denge.

  kainat kainattaki denge dünyamıza sadece yeşil ışık gelseydi ne olurdu levha tektoniğini ispatlayan deliller kainat resimleri Şu an dünya üzerinde yaşayan çoğu insanlar nasıl bir evrende ve nasıl bir dünyada yaşadıklarının pek farkında değillerdir.Gerek evrenin kendisi gerekse içinde yaşadığımız dünya, gerçekte inanılmaz dengeler ve ince hesaplar üzerine oturtulmuştur. İçerisinde yaşadığımız...
 4. Altın bileklikler ve bilezikler

  Altın bileklikler ve bilezikler

  bilekliğe isim yazma isim yazılı bileklikler yazılı altın bileklik altın bileklikler nazar boncuklu bileklik

Sayfayı Paylaş