Gucci’den çevre bilinci yüksek t-shirt

Gucci’den çevre bilinci yüksek t-shirt
çevreci markalar gucci tişört
Gucci denildi mi akla ilk gelen mükemmellik bence.Çok harika tasarımların başında gelen gucci şimdi de çevre bilinci yüksek t-shirtler tasarladı.Umarım herkes te bir tane olur:):)Gucci’den çevre bilinci yüksek t-shirtLüks modanın çevre kaygısının yüksek olmadığını bildiğimiz şu günlerde Gucci’den çevre için atılan küçük bir adım moda dünyası adına umut verdi.

Lüks moda markası Gucci’nin kreatif direktörü Frida Giannini 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde tüm dünyada yayınlacak Home (Ev) adlı filmden etkilenerek üzerinde filmin logosunun olduğu 100% organik olan bir kumaştan limitli sayıda üretilen tişörtler yaptı. Gucci tişörtten elde edilecek geliri Goodplanet.org adlı kar amacı gütmeyen bir organizasyona bağışlayacak. Organik kumaş ve doğal boyalardan yapılma tişört Mayıs sonunda mağazalarda satılacak.
Yann Arthus Bertrand’ın yönettiği Luc Besson tarafından yapımcılığın üstlenildiği Home filmi dünyanın 50 ülkesinden çekilmiş karelerle dünyanın durumunu gözden geçiriyor ve sürdürülebilirlik için öneriler sunuyor.
 
Üst