Gül desenli örgü banyo kesesi modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Gül desenli örgü banyo kesesi modelleri
Çeyiz sandıklarının ve banyoların bir ihtiyacı olan lif modelleri, farklı örgü teknikleri ile uygulanan değişik modelleri ile bayanların gözdesi olmaya devam ediyor. Tığ işi lif modelleri, kasnak işi lif modelleri, tunus işi lif modelleri, sakallı ipten lif modelleri ile uygulanan lif örnekleri arasından sizlere bu konumuz da gül desenli lif örneklerini paylaşıyoruz.

Banyoda kişisel vücut temizliği için ihtiyaç duyulan lif modelleri ayrıca çeyiz sandığının demirbaşı olarak yer almıştır. Hepimizin evin de mutlaka farklı lif modelleri vardır. Özellikle ani bir hediye verme ihtiyacı doğduğun da ve hazırlıksız olduğumuz durumlar da evde bulunan lif modellerinden hediye olarak verilir. Bir nevi lif modelleri bu durumların kurtarıcı gibi birşey olmuştur.

Çiçekli lif modelleri, bayanların en çok rağbet ettiği ve ördüğü lif modelleri arasında yer alıyor. Gül desenli lif modelleri de yine çiçek desenli lif örnekleri arasın da yer aldığından dolayı bayanların ilgi odağı haline gelerek en çok örülen örneklerin başın da geliyor.


en yeni lif modelleri.jpg
gül desenli lif modelleri.jpg
gül desenli örgü lif modelleri.jpg
gül motifli lif modelleri.jpg
güllü lif modeli.jpg
güllü tığ işi lif modelleri.jpg
lif modelleri.jpg
lif örnekleri.jpg
 
Üst