Etiketler:
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.945
    Ödül Puanları:
    0

gül şeklinde koltuk modeli

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

gül koltuk modeli Tasarım koltuk modelleri

Bu gül şeklinde koltuk modeli ilginç bir tasarım olmuş. Deri kloltuk modelleri varken ben bu koltuğu ev dekorasyonumda kullanamyı düşünemem ama ilginç bir tasarım olduğu için belki kullanamyı düşünen meleklerim vardır.

gül şeklinde koltuk modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüz şekline uygun diş modeli

Yüz şekline uygun diş modeli

protez diş modelleri diş modelleri modeli güzel en güzel Bembeyaz ve düzgün dişlere sahip olmak isteyenler artık 'altın oran'ları tercih ediyor. 25 Haziran 2007 Pazartesi 11:52 Altın oran yüzün üçgen, kare, oval ya da dikdörtgen olmasına göre şekilleniyor. Diş hekimi Yaşar Nalçacı, kaş-burun-çene, burun-kulak memeleri, kaş-alın-saç başlama mesafesinin de estetik görüntü sağlamada çok önemli...
  2. deri koltuk modelleri

deri koltuk modelleri

kenarları deri koltuk
  3. Hasır koltuk modelleri

Hasır koltuk modelleri

Hasır koltuklar Hasırdan koltuk modelleri Hasır koltuklar daha çok bahçe mobilyalarına uygun düşsede ev içinde de dekoratif br görüntü yaratıyorlar. İsterseniz çocuk odasına antreye berjer olarak kullanabilirsiniz. Balkon ve bahçede de hoş görünüm oluşturur bu koltuklar.
  4. Merdivenle inilen koltuk modeli:)

Merdivenle inilen koltuk modeli:)

Salon dekorasyonu Köşe koltuk modelleri bu merdivenle inilen tasarım koltuk modelini güzel bulmaktan çok değişik bulduğum için beğendim. Salon dekorasyonu için hava katacak bir koltuk modeli olmuş.
  5. kupa şeklinde lavabo modeli

kupa şeklinde lavabo modeli

Banyo dekorasyonu Lavabo modelleri İlginç tasarımları gerçekten çok beğeniyorum ve tasarımcılarını çok kıskanıyorum. Bu kupa şeklindeki lavabo modeli de çok yaratıcı olmuş bence. Çarpıcı banyo dekorasyonu için tercih edilebilecek bir lavabo modeli olmuş.

Sayfayı Paylaş