Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.157
    Ödül Puanları:
    113

Gülben Ergen - Aşksın Sen

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sen şu icindekileri yurekliyce bagira bilseydin Gururunla cesaretine eşit durabilseydin
    Oyle yolalirdik ki inan
    Oyle temize cikardiki bu can
    Bazen donulmez kararlara almaya cok yakinda duruyorsam

Anla anla aşksin sen
    Cansin sen uykusuzlugum dalginligim
    Hep bu yuzden

Aşksin sen
    Cansin sen uykusuzlugum dalginligim
    Hep bu yuzden

Uykusuzlugum dalginligim
    Hep bu yuzden

Gülben Ergen - Aşksın Sen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Yasa

Gülben Ergen - Yasa

Bir zamanlar şahindim, yükseklerdeydim indim Ne kadar dalgalıydım, rüzgarlıydım, dindim Yatıştı öfkem, kadir kıymet bildim Sevdiğimi söylerken samimiydim Sen beni boşver, kendini dinle Değişir her şey yasa böyle Arama sorma beni aman, Yok yere kalbini yorma tamam İyiyi, kötüyü göze almadan Sakın ha gelme Farkedersen eğer Hemen her şeyi bırak gel Dünya işleri dursun Ne boş telaşmış meğer...
  2. Gülben Ergen - Sensizlik

Gülben Ergen - Sensizlik

sensizlik zaman duraklattı. sensizlik ölümü anlattı. ben aşk istiyorum. gözlerine yanıyorum. aşkından ağlıyorum sensizlik öldürüyor bu canı. yakma beni yakma beni sensiz olamıyorum. bırakma beni
  3. Gülben Ergen - Belki

Gülben Ergen - Belki

Benimde kendime göre bir kaç sözüm var Benimde kendime göre bir görüşüm var Benimde kendime göre sorularım var Benimde kendime göre cevaplarım var Belki ben değilim aradığını sandığın Belki ben değilim tanıdığını sandığın Belki bir zamanlama hatası Belki de bu yüzden aşığız Benimde kendime göre savaşlarım var Benimde kendime göre barışlarım var Benimde kendime göre kayıplarım var Benimde...
  4. Gülben Ergen - Aşıksın Sen

Gülben Ergen - Aşıksın Sen

gülben ergen aşıksın sen Sen şu içindekileri yüreklice bağırabilseydin Gururunla cesaretine eşit durabilseydin Öyle yol alırdık ki inan Öyle temize çıkardı ki bu can Bazen dönülmez kararlar almaya çok yakında duruyorsam Anla anla aşksın sen Cansın sen Uykusuzluğum dalgınlığım hep bu yüzden Aşksın sen, cansın sen
  5. Sen Neymişsin be Gülben Ergen

Sen Neymişsin be Gülben Ergen

SEN NEYMİŞSİN GÜLBEN ERGEN! BİR RAMAZAN BAYRAMI DAHA BİTTİ… Bir bayram daha bitirdik hayırlısı ile, geriye baktım da geçen yılki ramazan bayramı nasıl geçti ise bu yıl da öyle geçmiş. Çocuklarım ile, ailem ile, yakınlarım ile ve de hayat arkadaşım eşim Kenan Erçetingöz ile. Dilerim ki herkesin her bayramı böyle geçsin dilerim ki bizim de bundan sonraki baramlarımız hep bir arada eşim,...

Sayfayı Paylaş