Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Gülben Ergen - Bu Akşam İçimden

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bu akşam içimden eve gitmek gelmiyor Savaşıp anılarla ezilmek istemiyorum yokluğun altında
    Şarkılar söylüyorum, sokaklarda yaşayanlar
    Alışmak zor olacak yokluğuna biliyorum
    Kapından geçiyorum, sokaklarda yapayalnız
    Alışmak zor olacak yokluğuna, görüyorum

Ağlasam gören olmaz, yalvarsam duyan olmaz
    Olmaz meleğim olmaz,sensiz dünya yaşanmaz

Gülben Ergen - Bu Akşam İçimden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Sensizlik

Gülben Ergen - Sensizlik

sensizlik zaman duraklattı. sensizlik ölümü anlattı. ben aşk istiyorum. gözlerine yanıyorum. aşkından ağlıyorum sensizlik öldürüyor bu canı. yakma beni yakma beni sensiz olamıyorum. bırakma beni
  2. Gülben Ergen - Senin İçin

Gülben Ergen - Senin İçin

Söyle neden beni istemedin Ben her gece sana ağlıyorum Aşk için harcanan ömre yazık Sayende kalbimi dağlıyorum Kıskandım seni Bir insafsız yüzünden Beni anlamadın Ağladım hem de çok ama çok ağladım Sen bana ağlamadın Kıskandım seni Bir insafsız yüzünden Beni anlamadın Ağladım hem de çok ama çok ağladım Sen bana bakma ben hep ağlarım Senin için ömrümü vermeye geldim Hadi beni zorlama koynunu...
  3. Gülben Ergen - Belki

Gülben Ergen - Belki

Benimde kendime göre bir kaç sözüm var Benimde kendime göre bir görüşüm var Benimde kendime göre sorularım var Benimde kendime göre cevaplarım var Belki ben değilim aradığını sandığın Belki ben değilim tanıdığını sandığın Belki bir zamanlama hatası Belki de bu yüzden aşığız Benimde kendime göre savaşlarım var Benimde kendime göre barışlarım var Benimde kendime göre kayıplarım var Benimde...
  4. Gülben Ergen yeni albümü için gün sayıyor

Gülben Ergen yeni albümü için gün sayıyor

gülben ergen 2011 albümü ne zaman çıkacak gülben ergen, yeni albüm, 2011, son albümü, şarkıları, ne zaman çıkacak, turkcell kuru çeşme arena, konserleri, haberleri ve dahası burada arkadaşlar Eşi Mustafa Erdoğan'la yaşadığı sorunlarla gündeme gelen Gülben Ergen, 27 temmuz da müzik dünyasına bomba gibi düşecek, yeni albümü için gün sayıyor Melek'lerim. Gülben Ergen, yeni albümü için gün...
  5. Gülben Ergen Güzelliği İçin Neler Yapıyor?

Gülben Ergen Güzelliği İçin Neler Yapıyor?

gülben ergenin güzellik sırları, gülben ergenin güzellik önerileri, ünlülerin güzellik sırları Ünlülerin güzellik sırlarını sizler için paylaşmaya devam ediyoruz. Üç çocuk annesi sanatçılarımızdan Gülben Ergen yıllara meydan okuyan bir güzelliğe sahip. Peki güzelliği için neler yapıyor merak ediyormusunuz? İşte Gülben Ergen'in güzellik sırları ve önerileri ; Güzelliği ve doğallığıyla...

Sayfayı Paylaş