1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Gülben Ergen - Ne Zaman

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sen nasılsın bir tanem haberim var Beni özlüyorsun ne zaman Yar geri dönüyorsun
    Buralar kar, tipi sensiz ayaz
    Nerede benim canım canım
    Nerede nerede benim aşkım canım nerede
    Mektuplarım sırılsıklam
    Kalemde kalmadı derman kar toplayan
    Güneş gibi yarım yalan

Gülben Ergen - Ne Zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen biyografisi

Gülben Ergen biyografisi

gülben ergen biyografi gülben ergen biyografisi ergenin biyografisi 25.08.1972 yılında İstanbul'da doğdum. Erenköy Kız Lisesi'nde ortaokulu, Kadıköy Ticaret Lisesi'nde liseyi bitirdim. Üniversite sınavlarını kazanmış olmama rağmen çalışma hayatım ağır bastı. (Hayatımda bir tek "keşke" dediğim şey konservatuar eğitimi almamış olmamdır.) Evimde olmak hayattaki en büyük zevkimdir....
  2. Gülben Ergen - Yasa

Gülben Ergen - Yasa

Bir zamanlar şahindim, yükseklerdeydim indim Ne kadar dalgalıydım, rüzgarlıydım, dindim Yatıştı öfkem, kadir kıymet bildim Sevdiğimi söylerken samimiydim Sen beni boşver, kendini dinle Değişir her şey yasa böyle Arama sorma beni aman, Yok yere kalbini yorma tamam İyiyi, kötüyü göze almadan Sakın ha gelme Farkedersen eğer Hemen her şeyi bırak gel Dünya işleri dursun Ne boş telaşmış meğer...
  3. Gülben Ergen - Yaramaz

Gülben Ergen - Yaramaz

Derde düştü yolum Fazla sıkmaya gelmem Seninle belli mi sonum Böyle gider mi bilmem Sevdim bir kere, yandım boş yere Yine de ellere gidemem Kandın kimlere, düştün dillere Ah yine senden vazgeçemem Sevdim bir kere, yandım boş yere Yine de ellere gidemem Kandın kimlere, düştün dillere Ah yine senden vazgeçemem Seni gidi yaramaz Yaralarım sarmaz Seni gidi vurdumduymaz Seni gidi yaramaz, bir...
  4. Gülben Ergen - Yani

Gülben Ergen - Yani

Kimsenin kimse üzerinde ipoteği yok, özgürsün Ama bana bir gerekçe söyle, yerini bulsun düşündürsün Bir hatam mı, bir kusurum mu var? Ya da herhangi bir ihmalim? Bir iş karıştırıyorsun bence yok başka ihtimalin Yani hakkaten mi gidiyorsun? Kısmet bu kadar mı diyorsun? Yani bir de görüyorsun yani Yani anlayamadım ki Yine de sana kızamadım ki Sen böyle istiyorsun Yani, yani hiç acıman yok,...
  5. Gülben Ergen - Unutamazsın

Gülben Ergen - Unutamazsın

Unutmak hiç kolay değil Sen de beni hatırlarsın Senle geçen o günleri Unutmazsın hatırlarsın Bir yerde adım söylenir Karşına hayalim gelir Ben unuttum nasıl denir? Unutmazsın hatırlarsın Yollarda gördüğün izler silinir Kağıda yazılan sözler silinir Yaşanmış anılar nasıl silinir? Hatırlarsın beni unutamazsın Sende sevdin benim kadar Hep yaşandı bu anılar Ne farkeder geçse yıllar Unutmazsın...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş