1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Gülben ergen resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Gülben ergen resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Yasa

Gülben Ergen - Yasa

Bir zamanlar şahindim, yükseklerdeydim indim Ne kadar dalgalıydım, rüzgarlıydım, dindim Yatıştı öfkem, kadir kıymet bildim Sevdiğimi söylerken samimiydim Sen beni boşver, kendini dinle Değişir her şey yasa böyle Arama sorma beni aman, Yok yere kalbini yorma tamam İyiyi, kötüyü göze almadan Sakın ha gelme Farkedersen eğer Hemen her şeyi bırak gel Dünya işleri dursun Ne boş telaşmış meğer...
  2. Gülben Ergen - Sensizlik

Gülben Ergen - Sensizlik

sensizlik zaman duraklattı. sensizlik ölümü anlattı. ben aşk istiyorum. gözlerine yanıyorum. aşkından ağlıyorum sensizlik öldürüyor bu canı. yakma beni yakma beni sensiz olamıyorum. bırakma beni
  3. Gülben Ergen - Belki

Gülben Ergen - Belki

Benimde kendime göre bir kaç sözüm var Benimde kendime göre bir görüşüm var Benimde kendime göre sorularım var Benimde kendime göre cevaplarım var Belki ben değilim aradığını sandığın Belki ben değilim tanıdığını sandığın Belki bir zamanlama hatası Belki de bu yüzden aşığız Benimde kendime göre savaşlarım var Benimde kendime göre barışlarım var Benimde kendime göre kayıplarım var Benimde...
  4. Gülben Ergen Kimdir?

Gülben Ergen Kimdir?

gülben ergen kimdir biyografisi resimleri çocuklarının son hali Gülben ergenin hayatı hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Ünlü şarkıcı Gülben Ergen Bu yazımızın konusu melekler. Gülben Ergen'nin hayatını merak ediyorsanız işte doğru yerdesiniz. Gülben Ergen Kimdir Nedir Hep birlikte kendi dilinden öğrenelim bakalım:D:D Gülben Ergen biyografisi Erenköy Kız Lisesi'nde ortaokulu,...
  5. Gülben Ergen & Erhan Çelik Düğün Resimleri

Gülben Ergen & Erhan Çelik Düğün Resimleri

gülben ergenin nikah resimleri, gülben ergen erhan çelik resimleri, gülben ergen kiminle evlendi, gülben ergenin düğün fotoları Daha önce Mustafa Erdoğan ile evlenen ve bu evlilikten biri ikiz olmak üzere toplam üç erkek çocuk sahibi olan Gülben Ergen, eşinden boşandıktan sonra bir süre yalnız yaşamıştı. Geçtiğimiz günlerde hayatını Erhan Çelik ile birleştiren v etekrar nikah masasına oturan...

Sayfayı Paylaş