Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

Gülben Ergen - Sana Mı Sormalı

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Boynu bükük solan çiçek Bakıyor sevdalı sevdalı boş
    Yarın doğar güneş diye
    Bir umut var bile bile
    Boş konuşma küçük düşme
    Kandırıldım yandım yanıldım
    Bir şey söylermiş gibi yapıp da
    Zamanımı çalma
    Sana mı sormalı

Aşkı, ihaneti Sana mı sormalı
    Yalnızın halini
    Sana mı sormalı
    Yanlış hikayeyi
    Ben bilirim adım gibi...

Gülben Ergen - Sana Mı Sormalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen biyografisi

Gülben Ergen biyografisi

gülben ergen biyografi gülben ergen biyografisi ergenin biyografisi 25.08.1972 yılında İstanbul'da doğdum. Erenköy Kız Lisesi'nde ortaokulu, Kadıköy Ticaret Lisesi'nde liseyi bitirdim. Üniversite sınavlarını kazanmış olmama rağmen çalışma hayatım ağır bastı. (Hayatımda bir tek "keşke" dediğim şey konservatuar eğitimi almamış olmamdır.) Evimde olmak hayattaki en büyük zevkimdir....
  2. Gülben Ergen - Olta

Gülben Ergen - Olta

Günler oldu göremedim bu kadar ihmale gelemedim seni bana düşkün bilirdim duygusal krizdeyim şaşıyorum bu ben miyim kaderimi seveyim gel o güzel günleri getir bana dünleri yakarız bugünleri gel çay demledim gel içelim evdekileri sepetledim oltaya gelebilirim ağına düşebilirim idare edebilirim oohhh sensiz çuvallarım ruh gibi dolaşırım yataklara yapışırım gel bu kadar kasma...
  3. Gülben Ergen - Kurşuni

Gülben Ergen - Kurşuni

Kerbelâ oldu yürek elden gidiyor mu? Sebebim oldu bu can sensiz yaşıyor mu? Bir hata deme sakın bize yakışıyor mu? Ecelim oldu bu can sensiz yaşıyor mu? Bir çekene sordum Dedim ki aşk rengini söyle Dedi ki alacalı Bazen de ebruli Bir içime sordum Dedim ki doğruyu söyle Dedi ki rengi gece Bu sevda kurşuni
  4. Gülben Ergen Kimdir?

Gülben Ergen Kimdir?

gülben ergen kimdir biyografisi resimleri çocuklarının son hali Gülben ergenin hayatı hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Ünlü şarkıcı Gülben Ergen Bu yazımızın konusu melekler. Gülben Ergen'nin hayatını merak ediyorsanız işte doğru yerdesiniz. Gülben Ergen Kimdir Nedir Hep birlikte kendi dilinden öğrenelim bakalım:D:D Gülben Ergen biyografisi Erenköy Kız Lisesi'nde ortaokulu,...
  5. gülben ergen boşandmı

gülben ergen boşandmı

Ya arkadaşlarım gülbeni yeni panda reklamlarında gördüm de bi iki gündür. Merak ediyorum mbasında tam bişi çıkmadı da acaba gülben ergen boşandı mı bu konuda bilgisi olan varsa bana yazabilir mi ?

Sayfayı Paylaş