Güler Duman

C

cansirine

Forum Okuru
Güler Duman
Önce bir Güler Duman in söyledigi turkuleri gözleriniz kapali dinleyin. Türkülerin cinsiyeti irki yoktur vesselam. Güler Duman i ayakta alkisliyorum. Ben onun yerinde olam hem harem kurarim hemde selamlik kurarim. O yetenek o ses... zaten üc dakika sarki söylesin yeter.

Güler Duman - Yaz Baharı hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Güler Duman & Mustafa Özarslan konseri Güler Duman & Mustafa Özarslan konseri
güler duman konserleri mustafa özarslan konserleri güler duman konser mustafa özarslan 2011
Konser Haberleri 0
Güler Duman - Şu Yalan Dünyaya Güler Duman - Şu Yalan Dünyaya
Şu yalan dünyaya geldim giderim Gönül senden özge yar bulamadım Yaralandım al kanlara belendim Elimin kanını yur bulamadım Güzellerin zülfü destedir deste Erenler Hak için oturmuş posta Bir zaman sağ gezdim, bir zaman has Hasta halin...
G-H Harfli Şarkılar 0
Güler Duman - Türkülerle Gömün Beni Güler Duman - Türkülerle Gömün Beni
güler duman kızmı kaçırdı Birgün mutlak öleceğim türkülerle gömün beni Birgün mutlak öleceğim türkülerle gömün beni Size veda edeceğim türkülerle gömün beni... Size veda edeceğim türkülerle gömün beni... Sazımı asın duvara yalnız kalsın bahtı...
G-H Harfli Şarkılar 0
Güler Duman - Yarim Mendilin Ucunu Güler Duman - Yarim Mendilin Ucunu
Yarim Mendilin Ucunu Yaktı Tükettim Ömrümü De Yoluna Baktım Ya Senin Tecellin Ya Benim Bahtım Gitti Gurbet Ele De Gelir Mi Bilmem Öyle Mi De Kömür Gözlüm Öyle Mi Senin İle Benim Ahtım Böyle Mi Çıkmış Dam Başına Milinen Oynar Topla Zülüflerini...
G-H Harfli Şarkılar 0
Güler Duman - Yaz Baharı Güler Duman - Yaz Baharı
Yaz Baharı Geldi Geçti Ömrümün Hazan Yeli Talan Etti Gidiyom Vahı Kaldı Ahi Geçti Ömrümün Bu Gün Yarin O Da Bitti Gidiyom Önce Emekledim Sonra Yürüdüm Niceleri Pesim Şifa Sürüdüm Bunca Yıldır Ucun Ucun Eridim Yok Oldu Bedenim Bitti Gidiyom...
G-H Harfli Şarkılar 0