1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.158
    Ödül Puanları:
    113

Güler Işık - Sevdan Büktü Belimi

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yemin etmistin Bana, oLamazdin baskasiyLa. Gördüm seni koL koLa, yikiLdim yikiLdim yikiLdim kaLdim orda
    Yemin etmistin Bana, oLamazdin baskasiyLa.
    Gördüm seni koL koLa, yikiLdim yikiLdim yikiLdim kaLdim orda

Sevdan Büktü beLimi, yoksa vururdum seni.

Sen eLLerin koynuna, ben kaLdirimLara.
    DuaLarim Tanriya, cikmayasin sabaha.

Birgün görmesem seni, deLi oLurdum deLi.
    Seni gidi kaLLes seni, Sirtimdan Sirtimdan Sirtimdan vurdun beni.
    Birgün görmesem seni, deLi oLurdum deLi.
    Seni gidi kaLLes seni, Sirtimdan Sirtimdan Sirtimdan vurdun beni.

Güler Işık - Sevdan Büktü Belimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bel AĞrisi

Bel AĞrisi

BEL AĞRISI Bel ağrısı adeta salgın boyutlanndadır. Nedenleri hala tam anlaşılamamışsa da tedavi olanakları artmıştır; en güvenilir tedavi de vücudun kendini iyileştirici gücüdür. Hayatta genellikle iki şey kesindir: ölüm ve vergiler. Daha gerçekçi bir yaklaşımla buna bir de bel ağrısını ekleyebiliriz. Öyle ki erişkinlerin % 80'i er geç bel ağrısından yakınır. Muayenehaneye yapılan...
  2. Bel Agrisi

Bel Agrisi

Yetişkinlerin %80 inde, yaşamlarının bir döneminde önemli derecede bel ağrısı olmaktadır. Bel ağrısı, işgücü kaybına neden olan ve faaliyetlerimizi etkileyen sağlık sorunlarından birisidir. Belle ilgili zedelenmeler, işyerinde çalışanlar arasında görülen toplam yaralanma ve hastalıkların yaklaşık %20 sini oluşturmaktadır. Bel ağrısının önlenmesi amacıyla yaygın olarak uygulanan stratejiler,...
  3. Güler Işık - Metris

Güler Işık - Metris

Su Metrisin önü,bir uzun ALan. Birtek seni Sevdim,gerisi YaLan. Senin Hasretindir, Hücreme doLan. Birtek seni Sevdim, gerisi YaLan. Senin Hasretindir, Hücreme doLan. Birtek seni Sevdim, gerisi YaLan, gerisi YaLan... Hücremdeyim, hasretinLe Yanarim. Senin icin hergün, hergün AgLarim. Kanin hep icime akar kanarim. Beni anLamadin, ona yanarim. Kanin hep icime akar kanarim. Beni anLamadin, ona...
  4. Işık

Işık

Günümüzde bitkiler çoğunlukla seralarda yetiştirilir. Bitkilerin doğal çevrelerinde ışığa ihtiyaçları olduğu için ev bitkilerine uygun miktarda ışık sağlanması gerekmektedir. Bitkilerin gerektiği biçimde gelişme ve büyümeleri için ışık çok önemli bir nedendir. Bitkiler pencere kenarına ya da yakınına konulduklarında sağlıklı geliştikleri gözlenmektedir. Açık renkli bir ev duvarı karşısında...
  5. Hamilelikte  bel ağrısı normalmidir?

Hamilelikte bel ağrısı normalmidir?

gebelikte bel ağrısı neden olur,hamilelikte bel ağrısı neden olur,hamilelikte bel ağrısının sebepleri,gebelikte sırt ağrısının nedenleri,hamilelikte bel ağrısı hakkında bilgiler Gebelikte en sık rastlanan şikayetlerden biridir bel ağrısı . Yaklaşık her dört hamile kadından üçü, ilk 3 aydan sonra doğuma kadar bel ve sırt ağrılarından yakınır. Genelde lomber (belin alt kısmı) ve pelvis...

Sayfayı Paylaş