1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Güller....

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme: 17 Şubat 2008
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Güller....
    bi an güllerin kokusu burnuma gelir gibi oldu çok güzeller ya ellerine sağlık canım

Güller.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GÜlÜmse

GÜlÜmse

Düşman tarafından tutsak alınmıştım. Bulunduğum hücre kapkaranlıktı. Gösterilen kötü muamele ve kötü bakışlardan ertesi gün idam edileceğimi anlamıştım. Evet öldürüleceğimden kesinlikle emindim artık... Bu durum beni aşırı derecede asabî yaptı, çıldıracak gibi idim. Gözlerinden kaçan bir sigara bulabilirim amacıyla ceplerimi karıştırıyordum... Bir tane bulmuştum sonunda. Ama hiç...
  2. Emirkan - Güle Güle

Emirkan - Güle Güle

Nasıl başladı hiç unutma Kader deyip yabana atma Ayrılmazdın dizimin dibinden Yeter artık kullanma Yürüdüğün taşlı yollar Unutma ki seni zorlar Kullandığın ben değildim Gösterecek bunu yıllar Hadi güle güle sana, yolun açık olsun Kendin gibi birini bulursun Sen vefasız, yüreği ayarsız Dönme sakın kovulursun
  3. Gül

Gül

(Rosa / Damaszener Rose / Hundsrose / Rose / Damask rose / Dorgrose herbrose / Rosaceae / Rosier) Mayis-haziran aylari arasinda, pembe, beyazimsi, sari, kirmizi renkli çiçekler açan, güzel kokulu çok senelik, çalimsi ve dikenli bir bitki. Gövdeleri silindir biçimli, yesilimsi, esmer renkli, çok dalli ve dallar sik dikenlidir. Dikenlerin uçlari kivrik ve genellikle kirmizi renktedir. Yapraklar...
  4. Güle güle gülün

Güle güle gülün

Mekanın güzel melekleri gülmek size yakışıyor...Hadi bakalım gülmeye hazır mısınız?:huhe:
  5. Güle Güle Git...

Güle Güle Git...

güle güle git özer atik sözleri özer atik git şarkı sözü sözleri şarkı sözü Bu şiir aslında Komedi Dükkanı'nın müzisyeni Özer Atik'e ait bir şarkının sözleri. Ben çok beğendiğim için sizlerin de görmesini istedim. Bir de resim ekleyince fıstık gibi oldu. Ayrıca şarkı halini de muhakkak dinleyin derim... Birkaç sayılı gün var önümde; Sayamam sayamam bittikçe.. Rüzgarı ardıma alıp...

Sayfayı Paylaş