1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

güllerle süslenmiş yatak örtüsü

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

yatak örtüsü modelleri yatak örtüleri modelleri örtüleri örtüsü süslü örtü krem rengi tafta kumaşın üzerine krem rengi organzeyle şekillendirilen yüzlerce gülün dikilmesiyle oluşuyor. etek kısmına ise bir kaç tane gül serpiştirilmiş. güllerin orta kısmında pembe organze, yer yer bordo organze kullanılmış. şık ve gösterişli yatak örtüsü sizlerle...:)

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    süper ama o nasıl yıkanır ki

güllerle süslenmiş yatak örtüsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dantelden yapılmış yatak örtüsü modeli

Dantelden yapılmış yatak örtüsü modeli

yatak örtüleri modelleri yatak örtüsü dikimi dantel örtüsü dikimi nasıl dikilir dikim modelleri
  2. Motifli dantel yatak örtüsü

Motifli dantel yatak örtüsü

yatak odası motifleri yatak örtüsü motifleri motifli örtüsü motifli örtüleri modelleri
  3. yatak örtüsü

yatak örtüsü

el emeği göz nuru diye işte buna derler...hangi el hangi göz dayanmış bunu yamaya..valla helal olsun..ne becerikli hatunlar var...
  4. Tuqce_nin Yatak Örtüsü

Tuqce_nin Yatak Örtüsü

Kızlar yatak örtümde bu çok beğenerek aldım.Markası İstikbal fiyatı 428 tl umarım sizde beğenirsiniz:deli: İçinde saten nevresim takımıda var. [/FONT][/B][/URL]Buda nevresim takımı [URL="http://www.meleklermekani.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=121350"] Nevresim takımının içinde iki tane büyük saten yastık kılıfı ikitane normal beyaz desenli yastık kılıfı...
  5. Yatak Örtüsü Alcam Fikir Verin

Yatak Örtüsü Alcam Fikir Verin

Kizlar ya yatak örtüsü alcam..simdilik var 2 tane ikisinden de memnunum atiyorum makineye yikaniyo.Öyle gösterisli ama ayni zamanda da kullanisli bisey olsun istiyorum.Görünüsüne aldanip hemen almayim. Sizce nelere dikkat etmem lazim neler önemli ???

Sayfayı Paylaş