1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.090
    Ödül Puanları:
    113

Güllü - Oyuncak Gibi

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

gülü elindeyim işte oyuncak gibi gülü oyuncak gibi güllü bir gülüşün yeter gülüoyuncakgibi Nasılda kendine bağladın beni Elindeyim işte oyuncak gibi
    Artık yerden yere atsanda beni
    Elindeyim işte oyuncak gibi

Bir bakışın yeter kanarım inan
    Ateşler içinde yanarım her an
    Sen sevmesem bile severim her an
    Elindeyim işte oyuncak gibi, oyuncak gibi

Bilseydim kalbimi vermezdim sana
    Bilseydim düşmezdim aşk tuzağına
    Artık ne istersen yap sende bana

Bir bakışın yeter kanarım inan
    Ateşler içinde yanarım her an
    Sen sevmesem bile severim her an
    Elindeyim işte oyuncak gibi, oyuncak gibi

Güllü - Oyuncak Gibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Zulüm

Güllü - Zulüm

Zulüm ettiğinin adı zulüm Sende vicdan yokki olsaydı görürdüm Yalan sözlerin hep yalan Sende kalp olsaydı Yüzümü güldürürdün Sen vicdansız hayiin gaddar Sen insafsız ardımdan vuran Ama bunu neden sorarsan Sen çok iyisin kıymet bilirsin Seni bir ben bilirim nasılsın nasıl hayinsin Aşk oyunsa ben yokum bu oyunda Tüm oyunlar senin doya doya oyna Bir yazım var anlımın ortasında Ben kölen değilim...
  2. Güllü - Deli Gibi Sevdim

Güllü - Deli Gibi Sevdim

Seni birgün görmesem İnan mutsuz olurum Öyle alıştım sana Yandım yandım tutuştum Deli gibi sevdim,Bittim eridim Anlatmak çok zor,Sevdalardayım Gönlüme girdin,aşkı sevdirdin Yakıp öldürdün beni sen Sensizliğe dayanmak İnan öyle çok zor ki Öyle alıştım sana Yüreğimden vuruldum Deli gibi sevdim,Bittim eridim Anlatmak çok zor,Sevdalardayım Gönlüme girdin,aşkı sevdirdin Yakıp öldürdün beni sen
  3. Güllü - Adam Gibi Sev Beni

Güllü - Adam Gibi Sev Beni

Artık sabrım kalmadı Ya kal bende yada git Bir görünüp kaybolma Gideceksen durma git Bıktım yalanlarından Bıktım pişmanlığından Bu kaçıncı özürün Bu kaçıncı yalvarman Adam gibi sev beni Benim sevdiğim gibi Nazın aşkından büyük Deli etme kalbimi Benle oyun oynama Ben oyuncak değilim Üzülen sen olursun İnan ki çok ciddiyim Bıktım yalanlarından Bıktım pişmanlığından Bu...
  4. Güllü - Acımıyorsan

Güllü - Acımıyorsan

tek tesellim kaldı oda hayalin onuda al eğer acımıyorsan hiç düşünme beni ne olur halim hep uzaklarda kal acımıyorsan yaktın sevgi denen duyglarımı yıktın dağlar gibi umutlarımı çaldın bu günümü yarınlarımı gel canımıda al acımıyorsan unutmak istesem unutulmuyor seven gönül sözle avutulmuyor bir kadeh boşalıp biri doluyor kır kadehleride acımıyorsan yaktın sevgi denen duyglarımı yıktın...
  5. Güllü abiyeler

Güllü abiyeler

güllü abiyeler Göğsünde zarif bir gül yada çiçekle süslenmiş bu abiyeler bir harika kızlar :)

Sayfayı Paylaş