1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

Güllü - Varsa Cesaretin

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

varsa cesaretin gir kalbime
    yoksa girme
    ne zannettin sen kendini bir kere
    yapamazsın, benimle olamazsın
    inat etme
    korkarsın, başa çıkamazsın
    gel etme eyleme

sanma sonra yanarım vazgeçmek kolaydır
    güçlü olan kazanır
    gerisi yalandır

üstünsen gel bu gece
    göster kendini bir kerede
    al gönlümü al o zaman
    senin olsun

Güllü - Varsa Cesaretin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cesaret

Cesaret

Cesur olduğunu görmek bir şeye azmatmeye ve onda ısrar göstermeye, rahatsız edeci şeyleri ortadan kaldırmaya, şerleri def ederek insanların ve Hakk'ın hoşnutluğunu kazanmaya delalet eder.Yılmadan uğraşmaya sonunda başarı geleceğine yorulur. Yılmadan uğraşmaya sonunda başarı geleceğine yorulur. Rüyasında korkmadığını ve cesaret gösterdiğini anlayan kişinin kafasındaki ve yaşantısındaki...
  2. Güllü - Zulüm

Güllü - Zulüm

Zulüm ettiğinin adı zulüm Sende vicdan yokki olsaydı görürdüm Yalan sözlerin hep yalan Sende kalp olsaydı Yüzümü güldürürdün Sen vicdansız hayiin gaddar Sen insafsız ardımdan vuran Ama bunu neden sorarsan Sen çok iyisin kıymet bilirsin Seni bir ben bilirim nasılsın nasıl hayinsin Aşk oyunsa ben yokum bu oyunda Tüm oyunlar senin doya doya oyna Bir yazım var anlımın ortasında Ben kölen değilim...
  3. Güllü - Acımıyorsan

Güllü - Acımıyorsan

tek tesellim kaldı oda hayalin onuda al eğer acımıyorsan hiç düşünme beni ne olur halim hep uzaklarda kal acımıyorsan yaktın sevgi denen duyglarımı yıktın dağlar gibi umutlarımı çaldın bu günümü yarınlarımı gel canımıda al acımıyorsan unutmak istesem unutulmuyor seven gönül sözle avutulmuyor bir kadeh boşalıp biri doluyor kır kadehleride acımıyorsan yaktın sevgi denen duyglarımı yıktın...
  4. Hz.Muhammedîn Cesareti

Hz.Muhammedîn Cesareti

hzmuhammed in cesareti hz muhammed in cesareti peygamber efendimizin ile ilgili hikaye peygamberimizin cesaretini gösteren olaylar hz muhammedin cesaretliliği HAZRET-İ PEYGAMBERİN EŞŞİZ CESARETİ Peygamber Efendimiz, son derece yüksek bir cesarete, kuvvet ve kahramanlığa sahib idi. Bir çok savaşlarda nice zırh giymiş kahramanlar kaçmaya mecbur kaldıklarını gördükleri halde o sebat etmiştir....

Sayfayı Paylaş