gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.023
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Ama Bir Farkla

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

düşmedi gözümden aşk kırmadı hayat bi türlü inadımı
    hangi cesaretle bilmem
    sayıklıyorum bugünlerde adını

gördüklerim göreceklerimin aynası
    belki sewdiklerim seweceklerimin aynısı

ama bir farkla,gözleri mavi eşgali belli
    bir nefesle çeksem içime
    sabır kuşandım sahi

gözleri mavi aşgali belli
    en büyük aşkın ömrü kaç gün
    çabuk olsa bari

Gülşen - Ama Bir Farkla konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen-Bir An Gel

Gülşen-Bir An Gel

Gülşen-Bir An Gel Gittiğin uzun uzun yollar Seni geri getirmesini de bilsin o zaman Halim, tavrım, vaziyetim ortada Yerdeyim, düştüm, kaldır o zaman Bi an gel, dön gel, hep gel Tövbeleri bozup gel Ya da kal orada Ben sana geleyim o zaman Çekip sağa inmesini de bilirim icabında Sen olacağına bak Sen haklı çıkta Didişmelerden gocunmam, alkışlarım şak şak Aç bilaç dönmesini de bilirim...
  2. Gülşen-Bir an gel

Gülşen-Bir an gel

Gülşen yine iddialı bir çıkış yaptı. Gittiğin uzun uzun uzun yollar Seni geri getirmesini de bilsin o zaman Halim, tavrım, vaziyetim ortada Yerdeyim, düştüm, kaldır o zaman Bi an gel, dön gel, hep gel Tövbeleri bozup gel Ya da kal orda Ben sana geleyim o zaman Çekip sağa inmesini de bilirim icabında Sen olacağına bak Sen haklı çık da didişmelerden Gocunmam, alkışlarım şak şak Biilaç...
  3. Gülşen Yeni Biri şarkısı ilk röportajı

Gülşen Yeni Biri şarkısı ilk röportajı

gülşen bozuk plaklar gülşen bozuk plaklar dinle gülşen, yeni albümü, 2011, yeni biri, yeni biri şarkısı, yeni şarkıları hakkında merak ettiğiniz haber burada arkadaşlar. Şarkıcı Gülşen yeni single'nın bomba şarkısı "Yeni Biri" ile müzik dünyasında ses getirecek bu yaz... Yeni şarkılarından sonra ilk röportajında bakın neler demiş güzel şarkıcı:) Buyrun Melek'ler. “Yeni Biri”...
  4. Gülşen Yeni Biri Şarkı Sözü

Gülşen Yeni Biri Şarkı Sözü

gulsen gülşen gülşen, 2011 albümü, şarkı sözleri, resimleri, hakkında daha fazla bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Gülşen 2011 de çıkardığı yeni albümü ile müzik severlere ve hayranlarına merhaba dedi melekler. bu albümde yer alan "Yeni Biri "şarkı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Adını koyduğun, anmadığın Hem öbür yarın sandığın, hem hiçe saydığın Açtı gözünü...
  5. Gülşen-Bir Fırt Çek Şarkı Sözleri

Gülşen-Bir Fırt Çek Şarkı Sözleri

Gülşen Bir Fırt Çek Şarkı Sözleri (Ay ay ay) Yükseldim birine o kendini biliyor Yinede pas vermiyor oyalıyor etmiyorum pes Koklatmam, elletmem, yar etmem kimselere Yürü be! O benimdir dağılın, uzayın bakalım n'olur pes Sen de boş değilsin şimdi beni konuşturma Ver bana ver bana kalbini, elini korkak alıştırma Gel bizim oralara ortalık karışsın Kötü niyet yok maksat ayağın alışsın Bir fırt...

Sayfayı Paylaş