1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gülşen Bir An Gel Şarkı Sözü lazım bana

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar bana acele tarafından Gülşen Bir An Gel Şarkı Sözü lazım aranızda eğer Gülşen Bir An Gel Şarkı Sözlerini bilen varsa lütfen biraz acil olarak bana bu sayfadan Gülşen Bir An Gel Şarkı Sözlerini yazsın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gülşen Bir An Gel

Gülşen Bir An Gel Şarkı Sözleri

Gittiğin uzun uzun yollar
    Seni geri getirmesini de bilsin o zaman
    Halim, tavrım, vaziyetim ortada
    Yerdeyim, düştüm, kaldır o zaman

Bi an gel, dön gel, hep gel
    Tövbeleri bozup gel
    Ya da kal orada
    Ben sana geleyim o zaman

Çekip sağa inmesini de bilirim icabında

Sen olacağına bak
    Sen haklı çıkta
    Didişmelerden gocunmam, alkışlarım şak şak
    Hiçbir aşk dönmesini de bilirim icabında
    Sen olacağına bak
    Sabahlar olmaz sevişmelerden
    Gönlünü alıveririm şip şak

Say çocukluğuma
    Say cahilliğime
    İster haylazlığıma
    İster ayvazlığıma
    İster aymazlığıma

Gülşen Bir An Gel Şarkı Sözü lazım bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen-Bir An Gel

Gülşen-Bir An Gel

Gülşen-Bir An Gel Gittiğin uzun uzun yollar Seni geri getirmesini de bilsin o zaman Halim, tavrım, vaziyetim ortada Yerdeyim, düştüm, kaldır o zaman Bi an gel, dön gel, hep gel Tövbeleri bozup gel Ya da kal orada Ben sana geleyim o zaman Çekip sağa inmesini de bilirim icabında Sen olacağına bak Sen haklı çıkta Didişmelerden gocunmam, alkışlarım şak şak Aç bilaç dönmesini de bilirim...
  2. Gülşen-Bir an gel

Gülşen-Bir an gel

Gülşen yine iddialı bir çıkış yaptı. Gittiğin uzun uzun uzun yollar Seni geri getirmesini de bilsin o zaman Halim, tavrım, vaziyetim ortada Yerdeyim, düştüm, kaldır o zaman Bi an gel, dön gel, hep gel Tövbeleri bozup gel Ya da kal orda Ben sana geleyim o zaman Çekip sağa inmesini de bilirim icabında Sen olacağına bak Sen haklı çık da didişmelerden Gocunmam, alkışlarım şak şak Biilaç...
  3. Hadise Süpermen Şarkı Sözü lazım bana

Hadise Süpermen Şarkı Sözü lazım bana

Hadise Süpermen Şarkı Sözü Kızlar Hadisenin yeni klibini gördünüz mü, ayol bu kız makyaj ve saç rengini değişince bambaşka oluyor çok beğendim yeni klibini :) Sizden de Hadise Süpermen Şarkı Sözlerini yazmanızı rica ediyorum.
  4. Nalan Daralıyorum Şarkı Sözleri lazım bana

Nalan Daralıyorum Şarkı Sözleri lazım bana

selam arkadaşlar öncelikle hepinize hayırlı bir ramazan ayı diliyor ve sizden Nalan Daralıyorum Şarkı Sözleri paylaşımında bulunmanızı rica ediyorum. Ayrıca paylaşımınız için şimdiden çok sağolun.
  5. Gülşen-Bir Fırt Çek Şarkı Sözleri

Gülşen-Bir Fırt Çek Şarkı Sözleri

Gülşen Bir Fırt Çek Şarkı Sözleri (Ay ay ay) Yükseldim birine o kendini biliyor Yinede pas vermiyor oyalıyor etmiyorum pes Koklatmam, elletmem, yar etmem kimselere Yürü be! O benimdir dağılın, uzayın bakalım n'olur pes Sen de boş değilsin şimdi beni konuşturma Ver bana ver bana kalbini, elini korkak alıştırma Gel bizim oralara ortalık karışsın Kötü niyet yok maksat ayağın alışsın Bir fırt...

Sayfayı Paylaş