1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Ya Tutarsa

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

içimde hiç art niyet yok, ben böyleyim günah çıkarmak amacım, değil söyleyim(x2)

ben ne mi yaptım Allah'ım?
    aşkın içine düştüm kaldım
    Hoca Nasrettin gibi
    gönüllere maya çaldım...

ya tutarsa, ya tutarsa?

ya tutar da aşk el verirse? ya tutarsa, ya tutarsa?
    ya tutar da biri denk gelirse?(2x)

ben nemi yaptım ? Allah'ım

aşkın içine düştüm kaldım
    Hoca Nasrettin gibi,
    gönüllere maya çaldım

Gülşen - Ya Tutarsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. Gülşen - Sakıncalı

Gülşen - Sakıncalı

Yanıyor içim dışım bir garip halde Ne sözüm geçer ne gücüm yeter bu kalbe Yolunu çizdi çoktan düşünmeden sonunu Bilmiyor bu aşk yakacak onu pare pare Tutuldum sakıncalı bir sevgiye Zarardasın ey kalbim dön geriye Al Tanrım aklımı Ki zaten bende değil Al Tanrım kalbimi Bu aşk hakkım değil Yanıyor içim dışım bir garip halde Ne sözüm geçer ne gücüm yeter bu kalbe Yolunu çizdi çoktan...
  4. Gülşen - Çelişki

Gülşen - Çelişki

Zaman öyle akip gitmis Bir bakmisim sabah olmus Farketmedim düsünmekten Yanlisligi aramaktan Nasil düzelir bu iliski Sana olan askim tükenmisken Beni mahvetti bu celiski Ayrilmam lazim senden Bilemiyorum becerebilecek miyim seni üzmeden bu isi Sen de az cok farketmissindir bendeki degisikligi Seni seviyormusum gibi rol yapmak bana yakismaz Dilerim anlarsin umarim ayrilik sana cok koymaz...
  5. Tutar mı Tutar Dizi Konusu

Tutar mı Tutar Dizi Konusu

Show TV’de, Haziran’da ekrana gelecek dizide, Paşhan Yılmazel, Cahit Gök, Ahmet Kürşat Öçalan, Bahadır Efe, Hilmi Özçelik, Zeynep Kankonde, Ceyda Ateş, Su Kutlu, Açelya Özcan, Rıza Sönmez, Selen Uçer, Barış Aytaç, Ferdi Sancar, Celal Tak, Caner Alkaya, Ferhat Baynal, Kerem Muslugil ve Tuna Arman başrolleri paylaşıyor. Yapımını BKM’nin, yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği,...

Sayfayı Paylaş