gulsen'in Köşesi

gülsen

Yeni Üye
Üye
gulsen'in Köşesi
melekler kahvesi gülşen
selam melekler benimde bir köşem olsun istedim arada yazarım onları paylaşıyım iyi olur hatta hemen başlayım:

Aşk Nede Olsa Koca Bir Yalan

Can özüm
Olmuyor sensiz
Mekanlar değişsede
Akşam çökünce şehire
Sensizlik vuruyor
Tarifsiz saatlerde
Elden ne gelir
Rüzgarın sesi cama vuruyorsa hırçın

Ve şehir sensizliği kabulleniyorsa
Ne gelir elden
Kumdan kalelerin arkasına sığınmaktan başka
Gözyaşların akıyorsa zamansız
Sol yanına keskin bıçaklar saplanıyorsa
Bu sensizliğe isyandır
Hadi uyan bu rüyadan

Aşk nede olsa koca bir yalan.

-gulsen-

Gemileri Yaktım

Sen vicdansız hoşçakal dedin ve gittin gideli kaç ay oldu,saat hagi zamanda durdu bilemedim.
Karar verdim bundan sonra bende gemileri yaktım,hüznü yüzüme resim yapıp astım,kimse anlamadı halimi ve sen hangi yalan sevdanın koynunda kendini uyuttun.
Ben sevmiştim seni ,yerin dolmuyor,bu zehirli sevda bağrımı hergün yakıyor,sevdam nefretime mahküm,bense senin gözlerine,gözlerimde hala gözbebeklerinin resmi duruyor,ateş düştüğü yeri yakıyor,toz dumanım bir yanım sen diğer yanım hasret özledim gel desem gelirmisin,mutlu ol demesi kolayda mutlu olmak zor takıldı kalbim sana huzurum yok bugünlerde anlasana kaç ay oldu hani üzülmemi istemezdin,hani ölsem çok üzülürdün yaşarken ölüyorum tut ellerimden hayat ver bana yaşamak istiyorum.
Gidiyorum evet yüreğimdeki senle gemileri yakıp gidiyorum.
-gulsen-

cumakr2eq0ik6.jpg

Başlıksız Deneme
Sustum,sustun konuşan kimdi gecenin karanlığında sessizliği bozan sen mi?ben mi?yoksa kocaman yokluk hissi mi?
Belki de aşk susarak dile gelmekti,suskun gözlerinde yorgun,biçare düşebilmekti?
Belki de uzaktan da olsa deli dalgalarla gelip yüreğine ufacık buse kondurmaktı.
Aşk aslında varlıkla-yokluk arasında var olabilme savaşıydı sevdiğinin kalbinde.
Güneşin oğlu hadi aydınlat karanlık gecelerimi.
Benden hesap sormasın artık hızla akıp giden zaman
Ve saçlarımda ki aklar
Anlatsınlar sana olan özlemi mi
Hadi sarıl gecelerime
Karanlıklar kaçsın artık
Güneşin oğlu aydınlat dünyamı
Aydınlansın hayat
Aşk olsun bundan sonra senin adın
Yakışır gün gibi aydınlık yüzüne
Sana uğramasın bundan sonra hazan
Yeniden doğdum sayende kanım damarlarımda ılık ılık dolanıyor
İyi ki geldin yalnızlığıma arkadaş oldun
Hiç gitme bu limandan bu liman son sığınağın olsun.

-gulsen-

köşen hayırlı olsun. sen gülsen okudukca ben de gülsem diye geldim ama duygusalmış yawwww. öğleden sonraları gelirim köşene sabahları duygusallaşınca işyerinde çekilmez oluyorum. ğleden sonraları gelirim:) olurmu canım:)

Merhaba Aşk
yeniden yelken açtım aşka
dertsiz başımı saldım derde
mavi gözlerin oldu perde
yıktı viran eyledi gönül sarayımı
bir bakışın yetti
hoşgeldin baharlarla maviş gözlüm
aşk yüreğimde açan çiçek
merhaba aşk merhaba.

Geri