1. neslihanyare

neslihanyare Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    18

Gümüş Çorap Zayıflatır mı

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında neslihanyare tarafından paylaşıldı.

gümüş çorap Merhaba arkadaşlar birşey soracağım sizlere

şu son zamanlarda sıkça karşılaştığım gümüş çorap adında enterasan bir ürün var.

Bu ürün zayıflamaya yardımcı olduğu iddia ediliyor şurada Zayıflatan Gümüş Çorap

Bunu deneyen duyan, kullanan var mı aradınızda

Son düzenleme: 10 Temmuz 2011
  2. aslanyaren

aslanyaren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben silverstatic gümüş çorap aldım ayaklarımda koku vardı giydiğim zamanlar kokmuyor kendim için 3 adet sipariş verdim çok memnunum. Babam da şeker hastası onun için de sipariş verdim ayağındaki yaralar 2 ayda temizlendi muhteşem bir ürün şiddetle tavsiye ediyorum.

Gümüş Çorap Zayıflatır mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Maydanoz suyu zayıflatır mı?

Maydanoz suyu zayıflatır mı?

maydanoz suyu zayıflatırmı maydonoz suyu zayıflatırmı maydanoz maydonoz kürü limon Birçoğunuzun zayıflatıcı etkilerini sandığınız ve kullandığınız maydanoz suyu gerçekten zayıflatıyor mu? Merak ettiğiniz tüm cevaplar buyrun meleklerim Maydanozun saplarının zayıflatıcı etkisi olduğunu söyleyenler olduğu gibi, zayıflamaya yaramayacağını söyleyenler bulunmakta. Biz son sözü Prof. Dr. İbrahim...
  2. Çörek Otu Zayıflatır mı ?

Çörek Otu Zayıflatır mı ?

çörek otu zayıflama çörek otu zayıflatır mı çörek otu nasıl zayıflatır Obezitenin gitgide yaygınlaştığı ülkemizde zayıflamak için hergün onlarca değişik yol sunuluyor insanlara melekler :) Bunların içinde elbette ki güvenebileceğimiz yöntemler olmasının yanında insan sağlığını tehlikeye sokucu yöntemler de olabiliyor. Bu yüzden doktorunuza danışmadan zayıflatıcı ilaç adı altında bilmediğiniz...
  3. Saunaya Girmek Gerçekten Zayıflatır mı?

Saunaya Girmek Gerçekten Zayıflatır mı?

sauna zayıflatır mı, saunanın faydaları, saunanın yararları Sevgili melekler, zayıflamak isteyen bayanların en çok başvurdukları yöntemlerden biri saunadır. İlkçağlardan beri insanların şifa ve zayıflama yöntemi olarak yararlandıkları saunanın zayıflattığı her zaman söylenir ama bu acaba gerçekten doğru mudur? Son yıllarda saunaların zayıflamak için gereğinden fazla kullanıldığını...
  4. Mısır Püskülü Zayıflatır mı?

Mısır Püskülü Zayıflatır mı?

mısır püskülü, mısır püskülü zayıflatıyor mu, mısır püskülüyle zayıflama Sevgili melekler, potasyum ve kalsiyum açısından son derece zengin olan mısır püskülü ile vücuttaki yağlarınızı eritebilir, zayıflamanıza yardımcı olabilirsiniz. İşte mısır püskülünün faydaları... İdrar yollarını temizler ve idrar söktürür. Zayıflamaya ve vücuttaki yağları eritmeye yardımcı olur. Çocuklarda ve...
  5. Toz Zencefil Zayıflatır mı?

Toz Zencefil Zayıflatır mı?

toz zencefil çayı zayıflatırmı,toz zencefil zayıflatır mı,toz zencefille kilo verir miyim,toz zencefil zayıflamak için nasıl kullanılır,toz zencefil ile zayıflayanlar,toz zencefil hakkında bilgiler, Toz Zencefil Zayıflatırmı: Zencefil vücut fonksiyonlarının çalışma hızını arttırarak insanın kilo vermesine sebep olur.Bağırsak problemlerinede iyi gelmektedir.Toz Zencefil Zayıflatırmı Adlı...

Sayfayı Paylaş