Gümüş gögüs kapağı kullanan varmı ?

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Gümüş gögüs kapağı kullanan varmı ?
Arkadaşlar doğum sonrası meme ucu yarası bir çok annenin ortak sorunu .Her anne kendince çözüm yolları bulmaya ve uygulamaya çalışıyor. Demin çatlayan meme uçları için gümüş gögüs kapaklarını gördüm. Bayağı başarılı ve onarıcı bir etkiye sahipmiş.Size sorum bu gümüş gögüs kapaklarından kullananlarınız varmı acaba ?

Benimde emziriken gögüs ucumda çatlama oldu lahana haşlayıp gögüsüme koydum geçti .Sanada tavsiye ederim. Gümüş kapaklardan da arkadaşım kullandı üründen çok memnun 3 günde gögüs uçları iyleşmiş

benimde gögüs uçlarım emzirmeden çatladı ayva çekirdeği sürdüm geçti tavsiye ederim .Ayva çekirdeğini suda bekletiyorsun ertesi gün o suyu gögüs uçlarına sürüyorsun ve gögüs uçların mucizevi bir şekilde iyleşiyor .

Bende tazen soğan sürmüştüm baktım geçmiyor eczaneden pomat aldım o iyleştirdi. gümüş gögüs kapakları hakkında bilgim yok maalesef

gümüş gögüs kapaklarından ben kullanıyorum canım.gümüşün sayısız faydası var kesinlikle tavsiye ediyorum. hem sütümü bollaştırdı hemde gögüs uçlarımı iyleştirdi.her annenin alışveriş listesinde gümüş gögüs kapakları mutlaka olmalı

gümüş gögüs kapaklarından ben kullanıyorum canım.gümüşün sayısız faydası var kesinlikle tavsiye ediyorum. hem sütümü bollaştırdı hemde gögüs uçlarımı iyleştirdi.her annenin alışveriş listesinde gümüş gögüs kapakları mutlaka olmalı
Merhaba acaba ihtiyacınız kalmadıysa satmayı düşünür müsünüz?

Geri