1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gümüş Lale dizisinin Konusu Oyuncuları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gümüş lale diye trt1 de bir dizi oynayacakmış bu dizide kimler oynuyor oyuncuları kimler melekler bilgisi olan var mı ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gümüş Lale dizisinin Konusu Oyuncuları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Gümüş Lale'' Dizisi Konusu ve Oyuncuları

''Gümüş Lale'' Dizisi Konusu ve Oyuncuları

gümüş lale dizisi oyuncuları gümüş lale dizisi gümüş lale, dizisi, oyuncuları, konusu, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler Dizilerin birbiri ardına başlamaya devam ediyor melekler :) Dizi reytinglerinden olsa gerek TRT1 de atağa kalktı ve iddialı bir diziyle yeni sezona hazırlanıyor. Yapımcılığını Sami Dündar’ın üstlendiğü , Osmanlı Devleti’nde III. Ahmet dönemini anlatacak...
  2. Kuzey Güney dizisinin konusu ve oyuncuları

Kuzey Güney dizisinin konusu ve oyuncuları

Şimdi meleklerim dizi yine aşk üzerine kurulu, hatta Kıvanç'ın Kuzey Güney dizisi fragmanında öpüşme sahnesi bu aralar tıklanma rekorları kırıyor. Cem Yılmaz'ın dediği gibi üç kişi arasında geçmiyor bu film meleklerim ( Bahçevan kendisi... :D:D ) Bu film iki kişinin aynı kıza aşık olması olayı üzerine kurulu. Birde farkettiniz mi bilmiyorum ama Kıvanç bu dizide inanılmaz genç göründü gözüme....
  3. Sultan dizisinin oyuncuları oyuncu kadrosu

Sultan dizisinin oyuncuları oyuncu kadrosu

Sultan dizisi kanal D de yaayınlanıcakta arkadaşlarım oyuncuları ve oyuncu kadrosu hakkında bilgi verir misiniz bana sğln
  4. Lale Devri Dizisinde Şok Ayrılık!

Lale Devri Dizisinde Şok Ayrılık!

lale devri, gül onat, lale devri gül onat Sevgili melekler, Lale Devri dizisinin ana karakterlerinden Çınar'ın annesi rolünde oynayan başarılı oyuncu Gül Onat diziden ayrıldığını açıkladı. Oyuncu, ayrılık kararını Facebook sayfasına yazdığı mesajla duyurdu: “Sevgili dostlar, ben bu yıl ‘Lale Devri’ne devam etmeme kararı aldım. Bu benim seçimimdir. Benden öğrenin istedim. Geçirdiğimiz üç...
  5. Kanal d kara yazı dizisi konusu oyuncuları

Kanal d kara yazı dizisi konusu oyuncuları

Kanal d ekranlarının yepyeni dizisi kara yazı çok yakın da ekranlar da izleyici karşısın da olacak. Şu sıralar fragmanların ekranlar da oynadığı kara yazı dizisi inanılmaz güçlü bir oyuncu kadrosu ile geliyor. Daha başlamadan reyting rekorları kıracağının garanti sinyallerini vermeye başlayan kara yazı dizisinin oyuncularının yanısıra konusu da oldukça ilgi çekici.. Yapımcılığını Dark...

Sayfayı Paylaş