1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

günahmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba
    ben burnumdan rahatsızım burnum kemerli olduğu için dış görünüşü çok rahatsız edici. bu yüzden burnumda küçük çapta bir ameliyat yaptırmak istiyorum ama günahı varmı yok mu bilmiyorum bu konu ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dini olarak cevap veremem ama sizi rahatsız ediyorsa bence yaptırmalısınız. Allah kullarını sever ve onların rahat, huzurlu ve mutlu olmasını ister.

günahmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. internette hakaret günahmı

internette hakaret günahmı

internne birisi hakkında konuşmak veya hakaret etmek günahmı acaba
  2. Evlat edinmek günahmıdır?

Evlat edinmek günahmıdır?

Çocuk sahibi olmayan çiftlerin evlat edinmesi hakkında soru ve cevaplar Sual: Çocuğu olmayan bir bayanım. Evlatlık almak istiyorum. Nasıl yapayım? CEVAP Alınan evlatlık, büyüyünce erkek ise size, kız ise beyinize yabancı olur. Yabancı bir kimse ile beraber kalmak ise caiz değildir. Bu bakımdan evlatlık alırken, kardeşlerinizden birinin oğlunu veya beyinizin kardeşlerinden birinin kızını...
  3. Müstehcen konuşmak günahmıdır?

Müstehcen konuşmak günahmıdır?

Bazı kimseler, müstehcen konuşuyor. Ayıp şeyler söylüyor. İnsanların ayıplayacağı çirkin işler yapıyor. Müslüman olan kimse, böyle şeyler yapar mı? CEVAP Hadika’da buyuruluyor ki: Fuhuş, çirkin söz demektir. Haddi aşan her şeye fahiş denir. Buradaki manası çirkin olan işleri açık kelimelerle anlatmak, müstehcen konuşmak demektir. Cima için ve abdest bozmak için kullanılan kelimeleri söylemek...
  4. İnternette çetleşmek günahmıdır?

İnternette çetleşmek günahmıdır?

Bazı şeyler vardır, anlatmakla öğrenilemez; ancak yaşamakla öğrenilir. Yaşamayan bilmez. Çocuğa ateşin yaktığını ne kadar anlatırsanız anlatın, onu tatmadıkça, acısını hissetmedikçe gerçek manada ateşin ne olduğunu anlayamaz. Yaşamadıkça zararının tam olarak anlamanın mümkün olmadığı hususlardan biri de şöhret ve paradır. Bilhassa gençlerimiz bu iki arzuya kavuşmak ve "sanatçı"...
  5. kedi beslemek günahmı

kedi beslemek günahmı

merhabalar benim kızım hayvanları çok seviyor ve evde evcil bir hayvan bakmak istiyor ve özellikle bir kedisi olsun çok istiyor ne bilim çevremden bazıları evde hayvan bakmanın günah olduğunu söylüyorlar hatta namaz kılan evde hayvan olmaz diyorlar böyle bir şey varmı evde kedi beslemek günahmı acaba

Sayfayı Paylaş