günaydın canım

CaRiZmA

Vip Melek
Üye
günaydın canım
Tükendi kül oldu gitti herşey,bu hayattın zehri aktı yüregime içim kanadı canım yüregim böylesine ilk kez yandı...
Oysa herşey seninle ne kadarda güzeldi bugünse sensizim yüregim sızlıyor..
Sessini her duydugumda yüregim kanatlardı adeta bugünse yüregim kül olmuş ,ben sensiz nasıl soluk alacagım bu şehirde sessin olmadan nasıl dayanacagım her sabah
"Günaydın Canım " demeni bekleyecegim her sabah telefonun çalmasını bekleyecegim ama çalmayacak çalsada senin sessin olmayacak telefondaki belki birgün yeniden ararsınn yeniden duyarım o sessini diye bekleyecegim canım canım ben seni çok özleyecegim....

Alıp götürdüler seni benden,beni senden ayırdılar bizi canım yoksa yoksa ahtımız vardı bizim ayrılamayacaktı ellerimiz bırakmayacaktın beni bende seni ama bak götürler bizi bizden iki yabancı ettiler..
Bugün gözlerin gözlerime son kez baktı o anlam gözler herşeyi yitirmiş gibiydi eskisi gibi bakmıyordu gözlerime gözlerim yüregim sızlatı bakışlarınla oysa ben senin gözlerinde hayat bulurdum kalp atışlarım hızlanırdı şimdiyse yüregim sızlıyor..
Saçlarımı okşamayı severdin en çok ama elini uzattın dokunamadın saçlarıma ilk kez dokunamadım saçlarımı ilk kez gözlerini gözlerimden kaçırdın..
Canım canım ben sensiz nasıl dayanacagım bu hayatta nasıl gözlerin olmadan ellerin olmadan sessin olmadan nasıl katlanacagım zalim olan bu insanlara...

Beni incilmedi o yüregin ben o yürekte misafirmişim meger canım meger bizbirbirimizin yüreklerinde misafirmişiz..
Sona mı geldin canım bitmeyen ah ların başlangıçındamıyız...;
Ben sende sevdim ben sende, heyecanlandım ben sende tatdım mutlulugu bana hayat verdin şimdi hayatımı alıp gidiyorsun benden canım oldun canımı alıp gidiyorsun azrail oldun bana bugün gitmesen gitmesem senden olmazmıydı "Canım" Biz sadece sevdik şimdiyse birbirimizi azrail yaptılar ..

Ben heranımda seni yaşayacagım canım biliyorum ki sende beni yaşayacaksın...
Ama keşke beni dövselerdide içim böylesine sızlamasaydı sızlamasaydı içim sızlıyor içim ...
Dedin ya;seni benden alıyorlar ama yüregimden söküp atsalar ya kolaysa (alamazlar ki söküp atamazlar ki)bensende gerçek oldum ,ben sende gülüşlerimi buldum ellerinde hissettim yüregimi ben böyle sevgiyi bir tek sende tatdım ve bundan sonra birisini seversem eger bu sadece sahte seviş olacaktır sadece içimdeki bu sızıyı teselli etmek için sen yüregimde olacaksın gelecegin günü sana kavuşacagım onu beklecegim canım dedin ya...
Ahhh canım ahh canım
ben ya ben napacagım sensiz nasıl dayanacagım ellerin olmadan gözlerin ,sessin olmadan nasıl dayanacagım........

Götürselerde beni seni benden bu yüregim seni sevmekten vazgeçmeyeccek canım...Sensizlik acı herşey yalan artık benim için şu saatten sonra ne gülüşlerim gerçek nede ben gerçegim birgün yeniden ellerimin sana kavuşmasını birgün yeniden telefondan sessini duymayı "günaydın canım" dedigin o günleri tekrar yaşamayı bekleyecegim...

Canımm canımm canım ben seni seviyorum...Yüregim sızlıyor yüregim

alitni

Geri