1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Güner Özkul hakkında bilgiler

  Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  güner özkul hakkında bilgiler, kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, filmleri, resimleri, yaşı, kaç yaşında, haberleri, dizileri, ademin trenleri, kimin kızı, minur özkul, babası


  Güner Özkul, sinema yıldızı olmasının yanı sıra program sunuculuğu da yapmaktadır Melek'ler. Daha fazla bilgiler için, lütfen mausenizi biraz daha aşığıya kaydırınız :)


  [​IMG]

  Güner Özkul:
  Doğumu: 1 Şubat 1966, İstanbul
  Oyuncu ve sunucu.
  Bir süre CNN Türk'teki Afiş adlı kültür sanat programını sunmuş, film ve dizilerde rol almıştır. Suna Selen ve Münir Özkul'un kızıdır.
  1988 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Grafik Bölümünden mezun oldu. 1992 yılında, aynı bölümde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Aynı üniversitenin sinema televizyon bölümünde doktora eğitimine devam etmektedir.
  Bir süre grafikerlik ve daha sonra mankenlik yaptı. Tümay Özokur Film Reklam ajansına bağlıdır. Seslendirme de yapmaktadır.
  Vajina Monologları oyununda rol aldı.
  Annesi Suna Selen'in Güner Sümer'le yaptığı evlilikten olan kardeşi Sinan Sümer de oyunculuk yapmaktadır.

  Oynadığı Filmler ve TV Dizileri:

  Adem'in Trenleri (Hamiyet) - 2007
  Eve Giden Yol 1914 (Aliye) - 2006
  Zümrüt (TV) (Aylin) - 2004
  Yağmur Zamanı (TV) - 2004
  Zalim - 2003
  Neredesin Firuze (Neval Hemşire) - 2003
  Azad (TV) - 2002
  Şellale (Azgın Anne) - 2001
  Aşk Üzerine Söylenmemiş Herşey - 1995
  Ay Hikayeleri
  Sarı Tebessüm - 1992
  Leyleğin Getirdiği - 1992
  İbiş'in Rüyası - 1979
   
Güner Özkul hakkında bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Münir Özkul

  Münir Özkul

  Bakırköy Halkevleri'nden yetişti Münir Özkul. Paşa torunu olarak doğduğu Bakırköy'de tanınan , sevilen bir simaydı. Önce tiyatroya atıldı. İstanbul ve Ankara Şehir-Devlet Tiyatroları'nda çalıştı. Sinemaya ise bir girdi pir girdi. 1950'lerin siyah-beyaz filmlerinde sıkça görülür oldu. Kalıptan kalıba giriyor, özellikle mimikleri çok beğeniliyordu. Her role girdi ama zengin ve kötü yürekli adam...
 2. Çağıl Özge Özkul Fotoğrafları

  Çağıl Özge Özkul Fotoğrafları

  Çağıl Özge Özkul Resimler Çağıl Özge Özkul Fotoğrafları Dün gece düzenlenen Miss Turkey 2012 güzellik yarışmasında Açelya Samyeli Danoğlu 'nun peşinden 2. olan Çağıl Özge Özkul fotoğrafları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz melekler :)
 3. Oktay İybar Hakkında Bilgiler

  Oktay İybar Hakkında Bilgiler

  oktay iybar oktay iybar kimdir Sevgili melekler, dün hayata gözlerini yuman gazeteci Oktay İybar, başarılı oyuncu Demet Akbağ'ın babasıdır. 1938 yılında Denizli'de doğdu. Mesleğe 1960 yılında Hürriyet Gazetesi'nin Denizli Muhabiri olarak başladı, Tercüman ve Sabah Gazetelerinde çalıştı. 24 Haziran 2013 tarihinde 75 yaşında İstanbul'da hayatını kaybetti..
 4. Kapatıcı Kullanımı Hakkında Bilgiler

  Kapatıcı Kullanımı Hakkında Bilgiler

  kapatıcı kullanımı, kapatıcı nasıl kullanılır, kapatıcı kullanımı Sevgili melekler, çeşitli etkenlerle meydana gelebilen cilt lekeleri, sivilce izleri ve güzelliğinize gölge düşüren tüm kusurları kozmetikleri sayesinde kolaylıkla kapatılabilir. Böyle durumlarda kullanılan kapatıcılar, pudra, fondöten ve gözaltı kapatıcılarıdır. Bu sayfamızda sizlere kapatıcıları nasıl kullanmanız gerektiği...
 5. Hristiyanlık hakkında bilgiler

  Hristiyanlık hakkında bilgiler

  İncil’de Allah’ın bir olduğu, Hazret-i İsa’nın, Allah’ın kulu ve Resulü olduğu yazılı idi. Hazret-i İsa’nın hak olan dini, az zaman sonra Yahudiler tarafından sinsice değiştirildi. Yahudi Bolüs [Pavlos], İsevi görünerek, hakiki İncili yok etti. Sayısız İncillerin yazılmasına sebep oldu. Büyük Kostantin, bütün İncilleri birleştirmek için, miladi 325’de, İznik’te 319 papazı toplayıp, yazdırdığı...

Sayfayı Paylaş