Etiketler:
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    283
    Ödül Puanları:
    63

Güneş lekelri için

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Benim gibi güneş lekerinden şikayetçi melekler varsa onlar için belki bi çözüm olabilir

Malzemeler
    2 çay kaşığı sirke
    1 çay kaşığı limon suyu
    1 çay kaşığı su
    Malzemeler karıştırılır cilt her gece pamukla silinir[​IMG] Sabah yıkanır[​IMG]

Güneş lekelri için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zülfü Livaneli - Güneş Topla Benim İçin

Zülfü Livaneli - Güneş Topla Benim İçin

Seher yeli çık dağlara Güneş topla benim için Haber ilet dört diyara canım Güneş topla benim için Umutların arasından Kirpiklerin karasından Döşte bıçak yarasından canım Güneş topla benim için Seher yeli yar gözünden Havadaki kuş izinden Geceleyin gök yüzünden canım Güneş topla benim için
  2. Evcil Hayvanlarınız İçin Güneş Yatağı

Evcil Hayvanlarınız İçin Güneş Yatağı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Güneş panalleri için uzay yürüyüşü başladı

Güneş panalleri için uzay yürüyüşü başladı

Dünya'dan 354 kilometre yükseklikte 2 astronot, Uluslararası Uzay İstasyonu'nun (UUİ) yeni güneş panellerini yerleştirmek üzere uzay yürüyüşüne çıktı. Amerikan uzay mekiği Discovery tarafından bu hafta getirilen son çift güneş panellerinin UUİ'ye yerleştirilmesi çalışmaları için astronotlar Steven Swanson ve Richard Arnold, uzay yürüyüşüne başladılar. Mekiğin ve uzay istasyonu...
  4. Kuru Ciltler İçin güneş sonrası maske

Kuru Ciltler İçin güneş sonrası maske

Kuru ve hassas ciltlerin güneşin sıcağında kaybettiği nem ihtiyacını karşılamak adına son derece pratik ama etkili güneşlenme sonrası cildinize uygulayacağınız cilt maskesini sizlerle paylaşmak istiyorum.Suna dumankaya'nın önermiş olduğu kuru ciltler için olan maskenin malzemeleri ve uygulanışı ise şöyle: malzemeler: 1 adet yumurta sarısı 1 yemek kaşığı tuzsuz tereyağı uygulama: Güneş...
  5. Suna dumankaya güneş lekeleri için maske

Suna dumankaya güneş lekeleri için maske

güneş lekeleri için maske güneş lekesi için maske suna dumankaya cilt lekeleri suna dumankaya emina sandal Yaz mevsiminin en kötü taraflarından biri şüphesizki cildimize verdiği olumsuz etkileri.Özellikle cilt yanıkları ve cilt lekeleri birçok kişinin yaz aylarında karşılaştığı sorunlardan biridir, Suna Dumankaya'dan güneş lekeleri için önermiş olduğu bitkisel önerileri sizlerle paylaşıyorum...

Sayfayı Paylaş