Etiketler:
 1. THESECRET

  THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

  Kayıt:
  16 Temmuz 2014
  Mesajlar:
  2.146
  Beğenilen Mesajlar:
  225
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  İstanbul

  Güneş tutulmasının burçlara etkisi nasıl olacak ?

  Konu, 'Burçlar' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

  < Konu Resmi..>

  KOÇ BURCU
  Hayatınızda aklınıza gelemeyen olaylarla karşılaşabilirsiniz. 20 Mart’ta gerçekleşecek tutulma bilinçaltınızı etkileyecek. Bu nedenle rüyalarınız berraklaşabilir ve mesaj içeren rüyalar görebilirsiniz. Tutulma sağlıkla ilgili konuları da gündeme getirebilir bu dönemde bağışıklık sisteminiz zayıflayabilir, ayak ve ayaklarınızla bağlantılı hastalıklarla karşılaşabilirsiniz. Mart sonu Nisan başı gibi ani bir seyahat gündeme gelecek.

  BOĞA BURCU
  20 Mart tutulması arkadaşlarınızı ve iş çevrenizi etkileyecek. Bazı arkadaşlarınızla yollarınızı ayırabilir ya da farklı çevrelere girebilirsiniz. Yaşça büyük yakınlarınızdan ummadığınız destekler alabilirsiniz. Bir süredir hayatından bunalan Boğa burçları bu dönemde hayatlarında yeniliklere yer açabilir. Çevre değişikli kariyer anlamında da yeni fırsatlar sunacaktır.

  İKİZLER BURCU

  Kariyer evinizde gerçekleşen 20 Mart tutulması iş konusunda kafanızın karıştığı bir döneme işaret ediyor. Aile büyükleriniz ve işyerindeki üstlerinizle anlaşmazlıklar yaşayabilir ya da onların sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu dönemde arkadaşlık ilişkileriniz de sınavdan geçecektir. Sakin ve sabırlı olmaya dikkat etmelisiniz.
  YENGEÇ BURCU
  Güneş tutulması yurtdışı, uzaklar ve eğitimle ilgili konuları ön plana çıkaracak. İş arayan Yengeçler yurtdışı bağlantılı bir şirkette iş bulabilirler. Çalışan Yengeçler de işyerlerinde yapısal değişikliklerle karşılaşabilirler. Tez ve sınav gibi konularda olumlu haberler alabilirsiniz.
  ASLAN BURCU
  Güneş tutulması ufak kazalar ve hastalıklar yaşamanız konusunda sizleri uyarıyor. Önümüzdeki 6 ay boyunca finansal anlamda nasıl bir destek arıyorsanız, kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Başkalarının para kaynaklarından rahatlıkla faydalanabileceksiniz. Kredi, burs, miras ve borç para alabilirsiniz. Tutulma döneminde hayatınızın yeni bir evresine girdiğinizi hissedeceksiniz.

  BAŞAK BURCU
  İlişki konularını etkileyen Güneş tutulması, kötü giden evlilik ya da aşk ilişkilerinizin sonlanmasına sebep olabilir. Taşınma ya da ev satın alma gibi durumlar gündeme gelirken, akrabalık ilişkiniz olan kişilerden büyük ve umulmadık destekler görebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU
  İş alanınızı etkileyecek Güneş tutulması ile çalışma koşullarınızda değişiklikler oluşabilir. Daha çok çalışıp kendinize daha az zaman ayırmanız söz konusu olabilir. İşinizle alakalı yeni cihazlar alabilirsiniz. Bu dönemde sizden saklanan bazı sırlar açığa çıkabilir, duyduklarınıza şaşırabilirsiniz.

  AKREP BURCU
  Bekâr Akreplere güzel haber: Aşk kapınızda! Bu dönemde başlayacağınız ilişkiler uzun solukludur ve hayatınızda kalıcı izleri olacaktır. Çocuk sahibi olmak isteyen Akrepler de bu dönemde güzel haberler alabilirler. Hali hazırda flörtü olanlar ise ilişkilerinde kopma noktasına gelebilirler.
  YAY BURCU
  Güneş tutulması aile ve aile büyüklerinizle ilgili sağlık sorunlarına işaret ediyor. Aile bireylerinin hastalıkları bu dönemde geçici olarak endişelenmenizi sağlayabilir. Evinizde beklenmedik tadilatlar, tamirat ve arızalar yaşayabilir, bunların çözümü için çareler arayabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU
  Ani seyahatler, sürpriz gelişmeler ve kararlar Oğlakları şaşırtmaya hazırlanıyor. Oğlakların yakın çevreleriyle artan iletişimlerini belirginleştiren tutulma ile internet projeleri, blog ve reklam gibi konularda da şanslı gelişmeler yaşanabilir.

  KOVA BURCU
  Kovalar bu dönemde parasal konulara yoğunlaşıyorlar. Yeni para kaynakları bulabilir, beklemediğiniz gelirler elinize ulaşabilir. Tutulma sürprizlere işaret ettiğinden ani bir harcama da bütçenizi alt üst edebilir. Tutulmayı izleyen 15 günde harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir.

  BALIK BURCU
  Tutulma sizin burcunuzda gerçekleşiyor! Hayatınızda yeni ve güzel başlangıçlara adım atabileceğiniz bu süreçte dileklerinizin gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Bu dönemde dış görünüşüz ve stilinizle ilgili değişimler de yapabilirsiniz. Çevrenizde aranılan biri olacağınız ve yıldızınızın parladığı bir dönemdesiniz.


   
Güneş tutulmasının burçlara etkisi nasıl olacak ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Güneş Tutulmasının Burçlara Etkileri

  Güneş Tutulmasının Burçlara Etkileri

  güneş tutulmasının burçlara etkisi güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek tutulması hangi burçları etkileyecek 2011 tutulmasının burçlara etkisi 2011 Sevgili Melişler 22 Temmuz'da meydana gelen güneş tutulması bakalım burçlarımı nasıl etkilemiş burçlarımıza iyi ve kötü etkileri neler :tik: Sevgili Koçlar Tam Güneş Tutulması sizler açısından gayet önemli. Şu anda oturmakta olduğunuz...
 2. Göz Renginde Güneşin Etkisi

  Göz Renginde Güneşin Etkisi

  Göz renginde güneşin etkisi, nedenleri, nasıl gerçekleşir, çekik gözler, zararı var mıdır, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Oldukça garip bir bilgi değişken göz renkler bakalım nedeni neymiş melekler :) Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Osman Ş. Arslan, güneşin etkisinin daha az olduğu kuzey ülkelerinde...
 3. 2012'de Balık burçlarının aşk hayatı nasıl olacak?

  2012'de Balık burçlarının aşk hayatı nasıl olacak?

  Arkadaşalr 2012'de Balık burçlarının aşk hayatı nasıl olacak? Bu konuda bilgilerinizi bekliyorum
 4. 2012'de Kova burçlarının aşk hayatı nasıl olacak?

  2012'de Kova burçlarının aşk hayatı nasıl olacak?

  2012'de Kova burçlarının aşk hayatı nasıl olacak? Arkadaşlar selam 2012'de Kova burçlarının aşk hayatını yorumlar mısınız bana bu yıl kova burçlarını ne bekliyor?
 5. 2012 yılında Kova burçlarının aşk hayatı nasıl olacak

  2012 yılında Kova burçlarının aşk hayatı nasıl olacak

  2012'de Kova burcunun aşk hayatı 2012 yılında Kova burçlarının aşk hayatı nasıl olacak? Kova burcunun aşk hayatını merak edenler, işte size 2012 yılında Kova burçlarının aşk hayatı hakkında ki yorumlar diyor ve sizleri kovaların aşk hayatı ile başbaşa bırakıyoruz Melek'ler. Sevgili Kovalar 2012 yılında aşk hayatınızda geçen yıllar içinde ne yapacağınıza karararsız bir aşk yaşamınız...

Sayfayı Paylaş