Güneş'in çekilen en temiz fotoğrafı

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Güneş'in çekilen en temiz fotoğrafı
uzaydan çekilmiş güneş resimleri uzaydan çekilmiş güneş fotoğrafları uzayda çekilen videolar güneşin fotoğrafları NASA’nın uzay telekopu Soho tarafından çekilen bu muhteşem kare güneşi ilk kez bu kadar lekesiz ve durağan yansıttı.

NASA’nın uzay teleskopu Soho geçtiğimiz günlerde sistemi içindeki patlamaların minimuma indiği bir dönem yaşayan güneşi lekesiz ve pürüzsüz haliyle görüntüledi. Tam bir daire şeklinde turuncu renkteki bir ışık topunu andıran güneşi izlemeye koyulan bilim adamları yüzeyinde neredeyse hiç patlama hareketi görünmeyen güneşin en durgun dönemini yaşadığını belirtti.

Bu dönemde güneşin, gaz fırtınaları yaşadığı zamana göre çok daha sakin olduğunun altını çizen bilim adamları Soho’nun elde ettiği bu görüntüde de üzerinde hiçbir fırtına ya da dalgalanma olmayan güneşin adeta kusursuz göründüğüne dikkat çekti. alıntı

Güneş'in Kızları Dizi Hikayesi ve Oyuncuları hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Güneş'in Kızları Dizisi Savaş- Berk Atan Kimdir ? Güneş'in Kızları Dizisi Savaş- Berk Atan Kimdir ?
berk atan kimdir,güneşin kızları savaş gerçek adı nedir,güneşin kızları savaş boyu kilosu yaşı 53481 1991 İzmir doğumludur olan yakışıklı oyuncu 24 yaşındadır. 2012 yılında Best Model Of Turkey yarışması birincisi...
Kim Kimdir ? 0
Güneş'in Kızları Nazlı-Burcu Özberk Kimdir ? Güneş'in Kızları Nazlı-Burcu Özberk Kimdir ?
53480 1990 Ankara doğumlu olan güzel oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü öğrencisidir. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde okurken Muhteşem Yüzyıl dizisinde Huri Cihan...
Kim Kimdir ? 0
Güneş'in Kızları Peri- Miray Akay Kimdir ? Güneş'in Kızları Peri- Miray Akay Kimdir ?
53479 2001 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu 14 yaşındadır. Son olarak Benim Adım Gültepe dizisinde Gülten rolü ile izleyici karşısına çıkmıştır. Kızların en küçüğü, insanları mutlu etmek için uğraşan temiz kalpli bir...
Kim Kimdir ? 0
Güneş'in Kızları Dizisi Güneş Karakteri - Evrim Alasya Kimdir ? Güneş'in Kızları Dizisi Güneş Karakteri - Evrim Alasya Kimdir ?
53427 Son olarak Benim Adım Gültepe’de Suna karakteri ile izlediğimiz oyuncu 1979 İstanbul doğumludur. Zeki Alasya'nın akrabası değildir. Güneşin Kızları dizisinde 35 yaşında çekici bir kadını canlandırmakta. Lisede 3...
Kim Kimdir ? 0
Güneş'in Kızları Dizi Hikayesi ve Oyuncuları Güneş'in Kızları Dizi Hikayesi ve Oyuncuları
53032 Kanal D ekranlarında yepyeni bir yaz dizisi başlayacak. Haziran ayında Kanal D ekranlarında olması beklenen Güneşin Kızları dizisi ile ilgili ayrıntılar netleşmeye başladı. Süreç Film’in yapımcılığını yapacağı...
Reytingli Diziler 0