Güneşte Broznlaşmakla Solaryumda Bronzlaşmak Arasında ki Farklar Nelerdir?

T

TİTAN

Forum Okuru
Güneşte Broznlaşmakla Solaryumda Bronzlaşmak Arasında ki Farklar Nelerdir?
solaryum solaryumda bronzlaşmak güneşte bronzlaşmak arasında ki farklar ile ilgili bilgiler burada melekler. Eğer bronz bir cilt tercih ediyorsanız yazın ülkemizin en güzel tatil beldelerinde ki upuzun kumsallar sizin için biçilmiş kaftan melekler :) Uzanırsınız güneşin altına, alırsınız elinize güzel bir kitap, yanında da soğuk bir içecek gel keyfim gel :) Ama kışın öyle mi ya ? Yaz boyu güneşlenerek sahip olduğunuz bronz cildiniz bir iki ayda solar gider. O zaman da imdadınıza bilinçli bir şekilde seçtiğiniz solaryum salonları yetişir.. Solaryumda bronzlaşmak , uzman elinde ve bilinçli bir şekilde eğer cildiniz de müsaitse uygulanabilir bir yöntem. Bu yazımızda siz meleklerimize, solaryumda bronzlaşmak güneşte bronzlaşmak arasında ne gibi farklar var,, bunlardan bahsedeceğiz...


Solaryum seanslarında çok rahatlıkla bronzlaşabilinir. Güneşte saatlerce yatmak zorunda kalınmıyor. Güneş ışınlarını hiç bi şekilde kendinize göre ayarlayamazsınız ama solaryum cihazlarını size göre ayarlanabildiği için çok daha güvenli ve iyi sonuçlar almanız mümkündür.

Güneş alerjisi olan kişiler için de solaryum ile bronzlaşmak idealdir. Çünkü daha önce solaryum seansı yapmış ve daha sonra biraz daha bronzlaşmak için güneşte bronzlaşmaya çalışan kişilerde alerji yine baş gösterebilir.

Güneş ışınlarında bulunan UVC ışınları solaryumda bulunmadığı ve ozon tabakasının delinmesi sonucu güneşten gelen ışınların artık yeryüzüne daha dik şekilde ulaştığından dolayı, etkileri daha olumsuz ve yaralayıcı olmaktadır. Solaryum ışınları insan sağlığına zarar veren ışınlar olmadığı için dikkat edilmesi gereken konulara dikkat edildiği sürece herhangi bir olumsuz etkisi yoktur.
 

Benzer İçerikler

Üst