1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Günlük Burç Yorumları 4 Ocak Çarşamba

  Konu, 'Burçlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Günlük Burç Yorumları 4 Ocak Çarşamba 4 Ocak Çarşamba 2012 Günlük Burç Yorumlarınız
  Burcunuza göre bu gün sizi neler mi bekliyor? O halde buyrun günlük burç yorumlarınız bizden diyor ve diliyoruz ki, sizi çok güzel ve hayırlı bir gün bekliyordur :) Hadi bakalım kimler ne yaşayacakmış, bu gün öğrenelim :)

  [​IMG]


  Koç burcu yorumu 4 Ocak 2012
  Bugün gizli bir durum açığa çıkabilir, olaylara bakış açın da durulabilir, gerçekçilik kazanabilir. Sezgisel kararlar alabilirsin. Geçmişle bağlantılı durumlara odaklı kalabilirsin. Sosyal açıdan ise hareketli ve renkli bir gün geçirebilirsin.

  Akrep burcu yorumu 4 Ocak 2012
  Olaylara, konuşmalara ve de kendine aşırı gerçekçi yaklaşabilirsin. Bu da hayatı süslerinden güzelce arındırabilir senin için. Açığa çıkan yalınlıkla birlikte kendini oldukça cesur bir halde bulabilirsin. Gerçekçi kararlar alabilirsin.

  Terazi burcu yorumu 4 Ocak 2012
  Bugün kendi istek ve keyfine göre gününü şekillendirebilirsin. Ev ve aile yaşantını ilgilendiren bir konuda bazı gerçekler açığa çıkabilir, olaylara daha derin bakabilirsin. Konuşmalarında ise detaylara önem verebilirsin.

  Başak burcu yorumu 4 Ocak 2012
  Aşk hayatında gizli bir takım gerçekler açığa çıkabilir, kendi istek ve beklentilerine gerçeklerin ışığı altında bakabilirsin. İnsanlarla ilişkilerinde özellikle iş ve aile yaşantında adımlarını ince ölçerek biçerek atabilirsin.

  Aslan burcu yorumu 4 Ocak 2012
  Sağlığına dikkat edebilirsin. Gizli bir takım durumlar senin dikkatini çekebilir. Gücün, direncin de artabilir. Sezgisel bir takım kararlar alabilirsin. İnsan trafiğin yoğun olabilir. Duygusal açıdan insanlarla ilişkilerinde adil olmaya özen gösterebilirsin, tartabilirsin.

  Yengeç burcu yorumu 4 Ocak 2012
  Bugün özel bir insanla ilişkine odaklı kalabilirsin. Bazı derin kavrayışlar sana gizli bir durumu getirebilir, sezgisel bir karar alabilirsin bir insanla ilişkin hakkında. Yardımlaşmalar hayatında ön plana çıkabilir bugün.

  İkizler burcu yorumu 4 Ocak 2012
  Bugün gizli bir takım gerçeklere ulaşmak mümkün olabilir. Olaylara gerçekçi yaklaşabilirsin ve de sezgilerin güçlenebilir. Kendini adadığın işler ve insanlarla iletişimin güçlenebilir. Bir takım gizli işbirlikleri de yapılabilir.

  Boğa burcu yorumu 4 Ocak 2012
  Bugün bazı keşiflerde bulunman plan ve amaçlarına gerçekçi yaklaşmana vesile olabilir. Bazı konularda kararlarını tamamen sezgisel verebilirsin. Kalabalık ortamlar, yapılması gereken işler bugün seni yoğun tutabilir.

  Balık Burcu yorumu 4 Ocak 2012
  Geçmişle bağlantılı durumlar aklını bugün biraz kurcalayabilir. Bir arkadaşınla bağlantılı bir gerçeği kavrayabilirsin. Olaylara derin ve gerçekçi bakmak mümkün olabilir. İnsanlarla iletişiminde küçük detaylara, kelimeciklere dikkat edebilirsin.

  Kova burcu yorumu 4 Ocak 2012
  Olayların ve insanların etkisi altında kalmak mümkün olabilir senin için bugün. Duyarlı yaklaşabilirsin. Gizli bir takım keşifler senin zihnini oldukça dolu tutabilir. Gerçekleri kavramaya önem verebilirsin, hayallerinin etkisinde kalabilirsin.

  Oğlak Burcu yorumu 4 Ocak 2012
  Bugün bazı gizli gerçeklere ulaşmak mümkün olabilir. Sezgilerini dinleyerek yön bulabilirsin. Parasal bakımdan gelişmelere odaklı kalabilirsin. İç dünyanda ise pek çok sorunun cevabını tek başına zihnini kurcalayarak ulaşmaya çalışabilirsin.

  Yay burcu yorumu 4 Ocak 2012
  İletişim trafiğindeki yoğunluk bugün seni detaylar üzerinde daha derin ve ince hesaplar yapmaya itebilir. Parayla ilgili bir durum netleşebilir ve açığa çıkabilir. Çalışmaktan keyif alabilirsin. Neşen yerinde kalabilir.

   
Günlük Burç Yorumları 4 Ocak Çarşamba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 4 Eylül 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  4 Eylül 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 4 eylül günlük burç yorumu, 4 eylül 2013 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüzün güzel geçmesi dileğiyle 4 Eylül 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 4 Eylül 2013 Koç Burcu Yorumu Yakınlarınızın istek ve davranışlarını iyice tartmadan tepki göstermemeye dikkat etmelisiniz. Bugün ciddi konulardan da uzak...
 2. 4 Aralık 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  4 Aralık 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 4 aralık günlük burç yorumu, 4 aralık 2013 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 4 Aralık 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 4 Aralık 2013 Koç Burcu Yorumu Çok güçlü sevgi bağlarınız var sevgilinizle gerçek anlamda bütünleşmişsiniz Bu da sizi imrenilen bir ikili yapıyor İlişkiniz uzun...
 3. 15 Ocak 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  15 Ocak 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  15 ocak günlük burç yorumu, 15 ocak çarşamba günlük burç yorumu, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için haftanın en güzel şekilde geçmesini diliyor, 15 Ocak 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Sosyal çalışmalar ve ortaklıklar açısından bazı fırsatlar yakalamanız olasıdır. Ancak ortaklıklar da...
 4. 22 Ocak 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  22 Ocak 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  22 ocak 2014 günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 22 ocak günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için günün dilediğinizce geçmesini diliyor, 22 Ocak 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Koç Burcu Gökyüzü bugün iş hayatınızda yaşanacak düşmanlıklara dikkat çekmekte. Başarınızı kıskanan insanların nahoş...
 5. 29 Ocak 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  29 Ocak 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  29 ocak günlük burç yorumu, 29 ocak burç yorumu, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüz hoşça geçsin diyoruz ve 29 Ocak 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan) Hakkının yenmesi ve haksız rekabete tahammülü olmayan Koç Burcu,bugün bir haksızlık ile karşı karşıya kalabilir.Çok...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş