Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Günlük Burç Yorumları 4 Ocak Çarşamba

  Konu, 'Burçlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Günlük Burç Yorumları 4 Ocak Çarşamba 4 Ocak Çarşamba 2012 Günlük Burç Yorumlarınız

  Burcunuza göre bu gün sizi neler mi bekliyor? O halde buyrun günlük burç yorumlarınız bizden diyor ve diliyoruz ki, sizi çok güzel ve hayırlı bir gün bekliyordur :) Hadi bakalım kimler ne yaşayacakmış, bu gün öğrenelim :)

  < Konu Resmi..>  Koç burcu yorumu 4 Ocak 2012

  Bugün gizli bir durum açığa çıkabilir, olaylara bakış açın da durulabilir, gerçekçilik kazanabilir. Sezgisel kararlar alabilirsin. Geçmişle bağlantılı durumlara odaklı kalabilirsin. Sosyal açıdan ise hareketli ve renkli bir gün geçirebilirsin.
  Akrep burcu yorumu 4 Ocak 2012
  Olaylara, konuşmalara ve de kendine aşırı gerçekçi yaklaşabilirsin. Bu da hayatı süslerinden güzelce arındırabilir senin için. Açığa çıkan yalınlıkla birlikte kendini oldukça cesur bir halde bulabilirsin. Gerçekçi kararlar alabilirsin.

  Terazi burcu yorumu 4 Ocak 2012
  Bugün kendi istek ve keyfine göre gününü şekillendirebilirsin. Ev ve aile yaşantını ilgilendiren bir konuda bazı gerçekler açığa çıkabilir, olaylara daha derin bakabilirsin. Konuşmalarında ise detaylara önem verebilirsin.

  Başak burcu yorumu 4 Ocak 2012
  Aşk hayatında gizli bir takım gerçekler açığa çıkabilir, kendi istek ve beklentilerine gerçeklerin ışığı altında bakabilirsin. İnsanlarla ilişkilerinde özellikle iş ve aile yaşantında adımlarını ince ölçerek biçerek atabilirsin.

  Aslan burcu yorumu 4 Ocak 2012
  Sağlığına dikkat edebilirsin. Gizli bir takım durumlar senin dikkatini çekebilir. Gücün, direncin de artabilir. Sezgisel bir takım kararlar alabilirsin. İnsan trafiğin yoğun olabilir. Duygusal açıdan insanlarla ilişkilerinde adil olmaya özen gösterebilirsin, tartabilirsin.

  Yengeç burcu yorumu 4 Ocak 2012
  Bugün özel bir insanla ilişkine odaklı kalabilirsin. Bazı derin kavrayışlar sana gizli bir durumu getirebilir, sezgisel bir karar alabilirsin bir insanla ilişkin hakkında. Yardımlaşmalar hayatında ön plana çıkabilir bugün.

  İkizler burcu yorumu 4 Ocak 2012
  Bugün gizli bir takım gerçeklere ulaşmak mümkün olabilir. Olaylara gerçekçi yaklaşabilirsin ve de sezgilerin güçlenebilir. Kendini adadığın işler ve insanlarla iletişimin güçlenebilir. Bir takım gizli işbirlikleri de yapılabilir.

  Boğa burcu yorumu 4 Ocak 2012
  Bugün bazı keşiflerde bulunman plan ve amaçlarına gerçekçi yaklaşmana vesile olabilir. Bazı konularda kararlarını tamamen sezgisel verebilirsin. Kalabalık ortamlar, yapılması gereken işler bugün seni yoğun tutabilir.

  Balık Burcu yorumu 4 Ocak 2012
  Geçmişle bağlantılı durumlar aklını bugün biraz kurcalayabilir. Bir arkadaşınla bağlantılı bir gerçeği kavrayabilirsin. Olaylara derin ve gerçekçi bakmak mümkün olabilir. İnsanlarla iletişiminde küçük detaylara, kelimeciklere dikkat edebilirsin.

  Kova burcu yorumu 4 Ocak 2012
  Olayların ve insanların etkisi altında kalmak mümkün olabilir senin için bugün. Duyarlı yaklaşabilirsin. Gizli bir takım keşifler senin zihnini oldukça dolu tutabilir. Gerçekleri kavramaya önem verebilirsin, hayallerinin etkisinde kalabilirsin.

  Oğlak Burcu yorumu 4 Ocak 2012
  Bugün bazı gizli gerçeklere ulaşmak mümkün olabilir. Sezgilerini dinleyerek yön bulabilirsin. Parasal bakımdan gelişmelere odaklı kalabilirsin. İç dünyanda ise pek çok sorunun cevabını tek başına zihnini kurcalayarak ulaşmaya çalışabilirsin.

  Yay burcu yorumu 4 Ocak 2012
  İletişim trafiğindeki yoğunluk bugün seni detaylar üzerinde daha derin ve ince hesaplar yapmaya itebilir. Parayla ilgili bir durum netleşebilir ve açığa çıkabilir. Çalışmaktan keyif alabilirsin. Neşen yerinde kalabilir.


   
Günlük Burç Yorumları 4 Ocak Çarşamba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 4 Ocak Günlük Burç Yorumları

  4 Ocak Günlük Burç Yorumları

  4 ocak burç 4 ocak burcu hangi burç hangi Koç 21 Mart - 19 Nisan Cesaretinizi ortaya çıkarın Hafta sonunda yapabileceğiniz çok şey var. Hareketsiz kalmayacaksınız. Cumartesi öğle sonrasından başlayarak, kişisel konularınıza odaklanacaksınız. Bir süredir sürüncemede kalan işleri yeniden ele alabilirsiniz. Duygularınızı ortaya koymakta gecikmeyeceksiniz. Ancak biraz planlı ve sabırlı...
 2. 4 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  4 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk günü burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler 4 Ocak Günlük Burç Yorumlarınız :noel baba: Sevgili Koç, Bugün yeni gelişmeler olabilir ve zaman sizin için çok değerli hale gelebilir. Daha ılımlı olmadığınız takdirde kaybetmeniz olası olan bir kavgaya girersiniz. Kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda halledebilirsiniz....
 3. 4 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  4 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  4 Ocak 2011 Salı günü burç yorumlarını okuyarak günü başlamak isteyen melekler için :tik: Koç Burcu ( 21 Mart-19 Nisan ) Terazideki Mars ve Venüs Kovadaki transit Neptün’le tatlı açı yapınca, artık Koçlar için yıldızlar dile benden ne dilersen deyip, bir dilek veya önemli bir hedeflerini gerçekleştirecek. Yeni insanlar, yeni umutlar giriyor hayatınıza. Bu olumlu açı sayesinde işler yolunda...
 4. 4 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları

  4 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları

  merhaba millet 4 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları istiyorum sizden
 5. 22 Ocak 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  22 Ocak 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  22 ocak 2014 günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 22 ocak günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için günün dilediğinizce geçmesini diliyor, 22 Ocak 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Koç Burcu Gökyüzü bugün iş hayatınızda yaşanacak düşmanlıklara dikkat çekmekte. Başarınızı kıskanan insanların nahoş...

Sayfayı Paylaş