1. destones

destones Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

günlük burç yorumları..

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında destones tarafından paylaşıldı.

merhaba.siteniz bir süre önce yenilendi.daha önce ana sayfada sağ tarafta günlük burç yorumları vardı.hergün ilgiyle takip ediyordum.çok gerçekçi yorumlardı.ama artık sitenizde günlük burç yorumları göremiyorum.böyle bi köşeniz yokmu artık.iremsu yazıyordu sanırım.yada ben mi ulaşamıyorum?yardımcı olurmusunuz tşkler..

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.101
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba arkadaşım günlük burç yorumalrına BURDAN ulaşabilrisiniz

umarım yardımcı olmuşumdur size :)

günlük burç yorumları.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 20 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

20 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

burçlar günlük burç yorumları 20 ekim perşembe Günü Günlük Burç Yorumları 20 ekim burç yorumları 20 ekim 2011 günlük burç yorumları 20 ekim 2011 burç yorumu 20 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 20 Ekim 2011 gününe günlük burç yorumlarını okuyarak başlamak isteyen meleklerimiz için hergün olduğu gibi 20 Ekim Perşembe gününe ait günlük burç yorumlarını...
  2. 24 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

24 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

burçlar günlük burç yorumları 24 ekim pazartesi Günü Günlük Burç Yorumları 24 ekim burç yorumları 24 ekim 2011 günlük burç yorumları 24 ekim 2011 burç yorumu 24 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 24 Ekim 2011 Pazartesi gününe günlük burç yorumlarını okuyarak başlamak isteyen meleklerimiz için hergün olduğu gibi 24 Ekim 2011 gününe ait günlük burç...
  3. 3 Aralık 2011 Günlük burç yorumları

3 Aralık 2011 Günlük burç yorumları

burç yorumları günlük burç yorumları 3 aralık cumartesi burç yorumları meleklermekanı.com'da.Yüzünüzü güldüren, içinizi ferahlatan, istediğiniz gibi dolu dolu bir gün geçirmeniz dileğiyle.Güne burç yorumlarını okumadan başlamayanlar için 3 Aralık cumartesi burç yorumları konumuzda. Koç Akrabalarınız, kuzenleriniz ve kardeşlerinizle ilgili düşünceleriniz değişiyor. Hayata ve olaylara farklı...
  4. 29 nisan Günlük burç yorumları

29 nisan Günlük burç yorumları

Sevgili Melek'ler bugün sizleri neler mi bekliyor? okuyun ve hep birlikte görelim...
  5. 7 Şubat Günlük Burç Yorumları

7 Şubat Günlük Burç Yorumları

Bu konu; 7 Şubat Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gününüz güzel geçsin, işleriniz yolunda geçsin, keseniz para, gönlünüz huzur bulsun diyerek 7 Şubat günlük burç yorumlarınızı paylaşıyoruz.. KOÇ: Güvendiğiniz insanların size karşı tutumu karşısında çok şaşırabilirsiniz. Sakin tavrınızı korumalı ve düşünceli davranmalısınız. Yoksa üzülen siz...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş