Etiketler:
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

Günlük giyim uzun elbise modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

günlük uzun elbise modelleri günlük uzun elbise modelleri giyim giymek için Günü birlik gezmeler de yada komşulara oturmaya gidildiğinde genelde biz kadınlar üzerimize giyebileceğimiz rahat elbiseler tercih ederiz.Özellikle benim gibi uzun elbise giyinmeyi sevenler; genellikle tercihlerini hep uzun elbiseden yana kullanırlar.Hem rahat hemde şık olması bizim için daha önemli tabi ki:)
    Siz meleklere birbirinden şık günlük, uzun elbise modelleri sunmaktan zevk duyarım:):):)

< Konu Resmi..>

Bu elbiseyi ilk sıraya ekledim.Çünkü bu elbise favorim.Bu tarz elbiselerim çok ama yenilerini eklemekle birşey olmaz:D:D:D

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Çok hoş değil mi melekler???

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Askılı uzun elbise yani maksi elbise modelleri her yıl olduğu gibi bu yılda modanın içinde yerini almış bulunmakta.Duyrulur melekler:ehi:

2. vildan88

vildan88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok beğenmedim ama idare eder emeğine sağlık

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63
    < Konu Resmi..>

offf cokk güzell ve şıkk benn enn cokk bunu begendim işte ben işte tarzım ...
    duyurun için ve modeller için tşklerr mechull harikasın yine...

Günlük giyim uzun elbise modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uzun elbise modelleri

uzun elbise modelleri

tesettür elbise modelleri tesettür uzun elbise modelleri uzun ve fiyatları ve fiyatları tesettürlü hanımlar için uzun elbise modelleri.
  2. BCBG,den uzun elbise modelleri

BCBG,den uzun elbise modelleri

boydan uzun elbiseler lastikli elbise modelleri boydan elbise modelleri 2010 lastikli etek Melişlerim çok hoş elbise modelleri burda buyurun..:D
  3. 2011 uzun elbise modelleri

2011 uzun elbise modelleri

kışlık uzun elbise modelleri 2011 uzun elbise modelleri 2011 etek etek 2010 yazında ön plana çıkan uzun elbise modellerini 2011 yazında da yine farklı desen,renk ve tasarımlarla görmemiz mümkün.Farklı markalardan sizler için seçtiğim bazı modelleri sizlerin beğenisine sunuyorum Yeşil parçalı modele ben şahsen bittim çok hoşuma gitti:D
  4. Guise Store Uzun Elbise Modelleri

Guise Store Uzun Elbise Modelleri

guise store, uzun elbise modelleri, 2011 uzun elbiseler, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Guise ile moda takibine devam ediyoruz melekler :D:D bu kez karşnıza Guiseden uzun elbiseler ile geliyoruz ;
  5. Yaz ayları için günlük rahat elbise modelleri

Yaz ayları için günlük rahat elbise modelleri

Elbise modelleri her bayanın elbise dolabının demirbaş bir giysisidir. Elbise modelleri sezonuna göre farklı renk, desen ve modeller ile yeni koleksiyonlar da mutlaka yerini alan bir üründür. Her ne kadar kış ayların da elbise modellerine çok fazla rağbet edilmese de yaz ayların da birçok bayan günlük hayatların da mutlaka elbise modellerini tercih eder. İnce ve serin tutan kumaşlardan...

Sayfayı Paylaş