günlükten bir sayfa

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
günlükten bir sayfa
birini umutla beklemek ne guzel ...ama gelmiceni asla bi mutlu son olmucani bilmek icimde firtinalara yol veriyor yüregim kopuyor, gözyasi dökemiyorum bile icim öylesine agliyorki gözümden akmaya ya$ kalmiyor...
Ah.. Bilsedim böyle zor olcagini severmiydim.. izin verirmiydim yüregimin kapisini aralamasina,bir gökkusagi renklerinde dünyama girmesine musade etmemeliydim karanlik dunyama renk koymamaliydim.. simdi yüregim renkleri arar oldu ama ... imkansiz...
öyle icimdesinki yanagimda dolasan bir nefes gibi sacimi dagitan ruzgar gibi..ama imkansiz...
Su gibiymis oysa sevmek seni... ekmek gibi...
Ve seni sevmekle basliyor hayat...
Her sey sen gibi...
Hani yanimda olsan simdi;
Bana bakardin uzunca, bilirim... basimi düsürürdüm sonra omzuna... utanirdım, konusamazdim... öyle savunmasiz bir hal kaplardi benligimi... siir gibi büyürdü sevdamiz...Say ki sabahi yok bu gecenin... say ki ölüyorum ben... son nefesim olursa bu sensiz... bir defa yanimda durmadan... uzunca susmali iste simdi... özlemlere sarilmali bu aksam... gözyaslari biriktirmeli avucunda...

özlemime agliyorum... olurda bu gece ölürsem... Hani bir defa yanimda olsan...

Zamanın acimasisligina, aramizdaki mesafelere, etrafimizdaki cirkinliklere, günübirlik asklara, saldirilara, satilik sevgilere ragmen, biz yine de yüregimizde hic sönmeyen bir yanginla özledik birbirimizi, en kutsal askla sevdik, kirletmeden umutlarimizi bekledik...

imkansiz sevmelere... basim agridi Hoscakal

Geri