1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Günseli Deniz biyografisi

  Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Günseli Deniz hayatı Günseli Deniz biyografisi


  Gün içinde sevilen şarkılarının sözlerini ve resimlerini paylaştığımız Günseli Deniz'in şimdi de biyografi bilgilerini sizlerle ve v hayranı olan tüm misafirlerimiz ile paylaşıyoruz Melek'ler:)

  [​IMG]


  Son günlerde çıkardığı albümle gündemden olan Günseli Deniz Mersin'de doğdu. Küçük yaşta müziğe olan yeteneği ailesi tarafından farkedilince müzik eğitimi aldı. Küçük yaşlarda şan eğitimiyle başlayan yolculuğu gitar, piyano eğitimi ve bale eğitimiyle devam etti.  İlk albüm teklifini 14 yaşındayken İstanbul Gelişim Orkestrası’ndan aldı. 17 yaşındayken bir müzik şirketi ile anlaştı ancak içine sinmedi. Amerika’da ise müzik şirketleri ile bağlantıları sağlayan çeşitli yapımcılarla çalıştı. Emel Müftüoğlu ile yolları kesişince ilk albümü “Kalp Ağrısı” ML Production etiketiyle çıktı.
   
Günseli Deniz biyografisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Günseli Deniz Üzülme şarkı sözü

  Günseli Deniz Üzülme şarkı sözü

  Günseli Deniz Üzülme şarkı sözleri Günseli Deniz Üzülme şarkısının sözü Merhaba Sevgili Melek'ler, şimdi sizlere Günseli Deniz'in Üzülme şarkısının sözlerini paylaşıyor ve bu şarkıyı seven herkesi bu sayfamıza davet ediyoruz. Biliyorum uzaksın kırılmış bir kalple Anlatsam anlamazsın boşver geçti gitti de Bunun da sonu ayrılıkmış bir öfke kaldı elde Böyle gider mi değişmez mi yıllar geri...
 2. Günseli Deniz Anlatamadım şarkı sözü

  Günseli Deniz Anlatamadım şarkı sözü

  Günseli Deniz Anlatamadım şarkı sözleri Günseli Deniz Anlatamadım şarkısı sözü Günseli Deniz hayranı olan tüm Melek'lerimiz ve bizi ziyaret eden sevgili misafirlerimiz, işte sizler için Günseli Deniz'in Anlatamadım adlı sevilen şarkısının sözleri; Tükettiğin tertemiz hislerimdi Hep söyledim korkular ecelimizdi Bedel denen her neyse ödenirdi Anlatamadım sen anlayamadın Savaşmaya değersin...
 3. Günseli Deniz Resimleri

  Günseli Deniz Resimleri

  Günseli Deniz Resimleri var mı acaba sizin sitenizde? yoksa lütfen Günseli Deniz Resimlerini paylaşın arkadaşlar.
 4. Günseli Deniz Kimdir

  Günseli Deniz Kimdir

  Günseli Deniz Kimdir? Selam arkadaşlar Günseli Deniz Kimdir biyografi bilgilerini paylaşır mısınız acaba?
 5. Günseli Deniz Fotoğrafları

  Günseli Deniz Fotoğrafları

  Günseli Deniz Fotoğrafları Günseli Deniz Resmi Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu gün sizlere günseli Deniz'in sevilen şarkılarının sözlerini aktarmıştık, şimdi ise Günseli Deniz'in resimlerini paylaşıyoruz arkadaşlarım.

Sayfayı Paylaş