Günün kıyafeti

laetitia

Yeni Üye
Üye
Günün kıyafeti
günün kıyafeti dökümlü kıyafetler salaş yelek modelleri salaş pantolon yelek yapımı
Melişlerim burada günün en beğendiğiniz kıyafetini,kombinasyonunu vb. paylaşıyoruz:tik: ve hem tarz hemde birbirimizi tanıma bakımından yardımcı oluyoruzyupis ve istersek birdahaki güne,geceye,işe,eğlenceye,düğüne,kınaya,sünnete giyiyoruz.:eek:rkide:Benden başlaması sizdende bekliyorum fıstıklarım. :tik:
gunun-kiyafeti-2567.jpg

Benim tarzım kesinlikle salaş giyim.Bol dökümlü kıyafetler tercih ederim.Eğer dar bir pantolon giyeceksem üzerine uzun bol dökümlü bir bluz giyerim kolları lastikliomuz kısmına doğru daralan gibi..Genelde dar paça siyah kot giyinirim üzerine uzun gömlekve gömleğin üzerine hırka yada yelek giyerim salaş olacak ve üzerine puşi yada bir şalla kombine ederim:ehi:

Rap tarzı,salaş giyim kapşonlu bol dökümlü kıyafetler severim özellikle sportif oalcak...:):)Ben japon modasını takip ediyorum eksinlikle harika giyim tarzları var:)İşte benim gügün kıyafetim:)

mechull-7592.jpg

Altındaki pantolon biraz daha salaş olacak işte o zaman tamamdır:):)

Benim tarzım kesinlikle salaş giyim.Bol dökümlü kıyafetler tercih ederim.Eğer dar bir pantolon giyeceksem üzerine uzun bol dökümlü bir bluz giyerim kolları lastikliomuz kısmına doğru daralan gibi..Genelde dar paça siyah kot giyinirim üzerine uzun gömlekve gömleğin üzerine hırka yada yelek giyerim salaş olacak ve üzerine puşi yada bir şalla kombine ederim:ehi:

Rap tarzı,salaş giyim kapşonlu bol dökümlü kıyafetler severim özellikle sportif oalcak...:):)Ben japon modasını takip ediyorum eksinlikle harika giyim tarzları var:)İşte benim gügün kıyafetim:)

mechull-7592.jpg

Altındaki pantolon biraz daha salaş olacak işte o zaman tamamdır:):)

anladım tatlım bende boldan uzak durmaya çalışıom zaten boyum var ve iriyim dahada büyük duruom :D çok darda giymiom tabi ama.Gömlek vazgeçilmezim bide sweetlerim tabiki günlük spor ama klasikte severim yakıştırırım kendüme.:D

11.jpg
nasıl işte buda ben olmakta çok güzel awril gibi olmakta isterdim ama olsun bunada şükür ben böyle giyinirim

Geri