Gür Kaşlarımın Sırrı :)

P

pinar okul

Üye
Üye
Gür Kaşlarımın Sırrı :)
Biz bayanlar, güzelliğimize gölge düşüren bir durumla karşılaştığımızda kafayı yiyecek duruma gelebiliyoruz. Yüzümüzde, saçımızda, tenimizde, kısacası tüm vücudumuzda herhangi bir deformasyonla karşılaştığımızda, birçoğumuz soluğu internette alıyoruz ve derdimize derman olacak buluşlar, çareler arıyoruz. Ben her zaman doğallıktan yana olmuşumdur. Doğal makyajdan, abartısız giyinmekten, daha mütevazı ve daha sade görünmekten hoşlanan biriyim. Aynaya bakmayı çok sevdiğim için bol bol yüzümü, gözümü incelerim. Son zamanlarda kaşlarımdaki seyreklik dikkatimi çeker olmuştu. Bu durum hakikatten canımı çok sıkmıştı. Çok gür ve gösterişli kaşlara sahip olan biriydim ve aniden kaşlarımın seyrekleşmesi moralimi yerle bir etmişti. Uzun süre kaş kalemleri kullanarak, mevcut boşlukları kapamakla uğraştım. Kuaföre gidip kaş aldırmaya ara verdim ve o arada çareler aramaya devam ettim. Her gün internette bu durumla makaleler okuyordum ama hiçbirinden tatmin olmuyordum. Kaşlarımı her gün öyle seyrek görmek beni sinir hastası ediyordu ta ki, EEOSE FORTE bakım serumu kullanana kadar! Sonunda kaşlarımı geri kazandıracak bir bakı ürünüyle karşılaşmıştım. Bu tarz ürünlere itimadı olan biri olmama rağmen psikolojim beni ikna etmişti ve son çare olarak bu ürünü kullanmaya karar verdim.

lkjh.jpg


Evet, kızlar yukarıda gösterdiğim ürünü 2 hafta kullandım. Hem kaşlar için hem de kirpikler için kullanılması uygun fakat ben kirpiklerime uygulamadım; çünkü kirpiklerin yeterince uzun ve sağlıklı. Ürünü Eczaneden aldım. Kutu içerisinde ucu pamuklu çubuklar bulunuyor. Çubuğu serumun içine batırıp kaşlarımın üzerine sürdüm. Bu işlemi 2 hafta boyunca düzenli olarak akşam saatlerinde uygulamaya çok özen gösterdim. Gür kaşlara sahip olabilmek için itina ile uğraştım ve sonunda amacıma ulaştım.
şlkk.jpgVe elbette bunun yanı sıra beslenme alışkanlıklarımı da değiştirdim. Bol bol protein, bol bol balık ve sebze yemeye özen gösterdim. Gür kaşlar için beslenme alternatiflerine de linke tıklayarak göz atabilirsiniz. Önerdiğim ürün, hem kirpiklerinizin hem de kaşlarınızın çok daha alımlı, çok daha dikkat çekici ve her şeyden önemlisi çok daha sağlıklı görünmesinde etkili olacaktır. Bu önerimin, bir çok bayan arkadaşımın yüzünü güldüreceğinden eminim. ;)
 
Üst