gebe
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Gusül Abdesti Alırken Sivilce Patlarsa abdest bozulur mu

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  arkadaşlar Gusül Abdesti Alırken Sivilce Patlarsa acaba alınan gusül abdesti bozulur mu bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yazsın Gusül Abdesti Alırken Sivilce Patlarsa bozulur mu diye:S
   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Gusül Abdesti Alırken Sivilce Patlayınca Abdest Bozulur Mu


  Sivilce Patlaması Gusül Abdestini Bozar Mı


  Dinimizce temizlik en ön plandadır. Abdest alındığı sırada sivilce patlarsa ve içinden irin akarsa, abdesti tekrarlamak gerekir. Vicdanın rahat etmesi için böyle yapılması daha doğru olur.
   
Gusül Abdesti Alırken Sivilce Patlarsa abdest bozulur mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Gusül Abdesti Alırken Banyoya Hangi Ayakla Girilir biliyor musunuz

  Gusül Abdesti Alırken Banyoya Hangi Ayakla Girilir biliyor musunuz

  Merhaba arkadaşlar ben gusül abdesti konusunda tam olarak bilgi sahibi değilim etrafımda ki arkadaşlarıma soruyorum doğrusunu söylemek gerekirse herkes farklı bir şey diyor sanırsam kimse doğru olanı bilmiyor. Acaba Gusül Abdesti Alırken Banyoya Hangi Ayakla Girilir siz biliyorsanız bana yazar mısınız?
 2. Abdest Alırken Gülmek Abdesti Bozar Mı biliyor musunuz

  Abdest Alırken Gülmek Abdesti Bozar Mı biliyor musunuz

  Selam arkadaşlar ben geçen abdest alırken bir şey oldu güldüm abim abdest alırken gülünmez abdestin bozuldu dedi bu doğru mu ben ilk defa duydum acaba Abdest Alırken Gülmek Abdesti Bozar Mı ?
 3. Gusül Abdesti Alırken Kusmak gusül abdestini bozar mı

  Gusül Abdesti Alırken Kusmak gusül abdestini bozar mı

  Merhaba hanımlar benim size bir konuda danışmam lazım acaba aranızda dini konularda bilgi sahibi olan birileri var iseGusül Abdesti Alırken Kusmak gusülü bozar mı bilgi verir mi bana?
 4. Gusül Abdesti Alırken Nelere Dikkat Edilir biliyor musunuz

  Gusül Abdesti Alırken Nelere Dikkat Edilir biliyor musunuz

  Selam arkadaşlar bana acil tarafından Gusül Abdesti Alırken Nelere Dikkat Edilir konusunda bilgi aktarırsanız çok sevinirim.
 5. Uyumakla Abdest Bozulur mu?

  Uyumakla Abdest Bozulur mu?

  abdesti bozan şeyler uyku abdest bozarmı uyumak abdesti bozarmı Namazdan önce alınması gereken abdesti bozan şeyler ve davranışlar hakkında sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Herhangi bir şekilde abdestli iken hafif bir uyku ile şekerleme yaptığınız zaman bu durum abdesti bozuyor. konu ile ilgili detay bilgiler ise şöyle; Kendine hakimiyetini kaybettiren uyku abdesti bozar.Bu uykunun...

Sayfayı Paylaş