Etiketler:
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Güven Verici Mesajlar istiyorum

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Merhaba hanımlar, ben sevdiğim adama göndermek için sizden Güven Verici Mesajlar yazmanızı rica ediyorum aşk güvenle büyür bunu mesajlarımda ona yazmak istiyorum bu arada onu deli gibi seviyorum:)
   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

Güven Verici Mesajlar istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Güven verici sözler

  Güven verici sözler

  Güven verici ve güven veren kısa facebook anlamlı sözler lazım teşekkürler
 2. Çok Anlamlı Güven Veren Mesajlar

  Çok Anlamlı Güven Veren Mesajlar

  Kısa Güven Verici Mesajlar Güven Verici Mesaj Sevgili melekler, bazen karşınızdakine birşeyler anlatmak, üzüldüğünüzü belli etmek istersiniz, bu durumda hemen daha önce paylaştığımız sitem sözleri imdadınıza yetişir. Bu yazımızda da karşınızdakine güven verici mesaj atmak isteyebilirsiniz diye kısa güven verici mesajlar, sözler paylaşmak istedik sizlerle :) Güven dolu sözlerimde...
 3. Tekerleme Mesajları istiyorum sizden

  Tekerleme Mesajları istiyorum sizden

  Merhaba arkadaşlar sizden eğlenceli ve düşündürecek Tekerleme Mesajları yazmanızı rica ediyorum. Aranızda bu isteğimi yerine getirecek olan arkadaşlarım var ise şimdiden Tekerleme Mesajları için çok tşk ediyorum.
 4. Sıradan Mesajlar istiyorum

  Sıradan Mesajlar istiyorum

  Merhaba arkadaşlar ben sizden Sıradan Mesajlar yazmanızı rica ediyorum mümkünse değişik olsun şu nette ki diğerleri gibi olmasın.
 5. Vefat Mesajları istiyorum sizden

  Vefat Mesajları istiyorum sizden

  Kızlar enteresan gelebilir size ama gazetelerde ki Vefat Mesajlarını hep okurum ve çoğuda artık bilindik oldu yok mudur bu Vefat Mesajlarıının yeni versiyonları:S

Sayfayı Paylaş