gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Güvensizlik İle İlgili Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Güvensizlik İle İlgili Sözler de paylaşır mısınız kızlar?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Güvensizlikle İlgili Sözler

Kötü insanlara güvenilir Çünkü değişmezler. W Faulkner

Güvensizliğin üç mahzuru vardır: Can sıkıntısı, sabırsızlık, vakit öldürme. Pascal

Ağaca dayanma çürür, insana güvenme ölür. Türk Atasözü

Kendine güvenen bir adamı avlamak ne kadar kolaydır. Patrizzi

Başkalarına karşı beslediğimiz güvenin en büyük kısmını doğuran, kendimize olan güvenimizdir. La Rochefoucauld

Bizi hiç aldatmadıkları için, tanımadıklarımıza güven eğilimi gösteririz. Samuel Johnson

Güven bir karaca kadar çekingendir; insan onu bir kovdu mu, tekrar bulması uzun zamana bağlıdır. Kurt Bieden Kopf

Güvensizlik İle İlgili Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Namaz ile ilgili sözler

Namaz ile ilgili sözler

namaz ile ilgili sözler namazla ilgili sözler namaz sozleri mevlananın namazla sözleri namazin sozleri ve hereketleri Namaz dinin direğidir diyerek namaz ile ilgili güzel ve özlü sözleri sizlerle paylaşmak istiyorum Sabah namazını kılan kimse, Allah’ın himayesinde olur. Hz.EBUBEKR (RA) * Kabrini, gece karanlıklarında namaz kılmak suretiyle nurlandır Hz.ALİ (RA) * Namaz kıldığında bir daha...
  2. Eğitim ile ilgili sözler

Eğitim ile ilgili sözler

eğitimle ilgili anlamlı sözler eğitim ile ilgili sözler çocuk eğitimi ile eğitimle çocuk eğitimi güzel Bir devletin içinde barındırdığı insanların eğitimi o ülkenin gelişimi için çok önemlidir.Eğitimle ilgili sizlere en güzel ve anlamlı sözleri vermek istiyorum=) * Bir mermer parçası için heykeltraş ne ise, rugh içinde eğitim odur Addison * Eğitim ağır çalışan bir çarktır 5 senede 10 senede...
  3. Sabır ile ilgili sözler

Sabır ile ilgili sözler

Bedende baş ne ise, imanda da sabır aynıdır. Başsız beden olmayacağı gibi, sabırsız da iman olamaz. (Hz. Ali r.a.) Sabır, kurtuluşun anahjtarıdır. (Mevlana) Sabır acıdır, ama tatlı meyvesi vardır. (Sadi) Her güç sabır ile zaman birleştirilerek sağlanır. (Balzac) Hoşlanmadığına sabretmedikçe, hoşlandığını ele geçiremezsin. (Hz.İsa a.s.) Sabırlı bir adamın öfkesinden sakınınız. (La...
  4. Aşk İle İlgili Sözler

Aşk İle İlgili Sözler

Aşk İle İlgili Sözler istiyorum sizden yeni ve çok güzel Aşk İle İlgili Sözler olursa çok sevinirim.
  5. Gözyaşı İle İlgili Sözler

Gözyaşı İle İlgili Sözler

Gözyaşı İle İlgili Sözler istiyorum sizden lütfen bana varsa Gözyaşı İle İlgili Sözleri yazın.

Sayfayı Paylaş