Güzel 2012 Efkarlı Sözler kısa

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Güzel 2012 Efkarlı Sözler kısa
2012 Efkarlı Sözler kısa
Güzel Efkarlı Sözler 2012

Son zamanlarda efkarlısınız ve bunu güzel sözlerle dile mi getirmek istiyor sunuz? O halde bu konuda biz sizlere bir nebzede olsa yardımcı olalım ve efkarınızı dağıtmasada dile getirecek yeni efkarlı sözler sunalım. Buyrun Melek'ler.

sozler-53.jpg

Denizde esen rüzgar değilim ki efkarım sahile vursun.

Evet acı çekiyorum, evet ulan evet onu unutamıyorum kime ne; sormayın artık bana 'nasılsın' diye boş verin ben 'iyiyim' işte.

Küçük bir söz yakarsa içini. Dost bildiklerin anlamazsa seni. Boşver dökme içini. Yaradana aç elini; ser yüreğini.

Zamana bırak, gelmez biliyorum ama alışırsın.

Kaçmak istedikçe sana yakalanıyorum. Söndürmek istedikçe sana yanıyorum. Yenildim işte! yine 'SENİ SEVİYORUM'

Bir tebessüm uğruna Şu ömrümü yitirdim ben. Seni kazanmak için Benliğimi yitirdim ben. Tutkum var biliyorsun Senli olan her şeye. Sen de gidersen eğer Lanet olsun.

Kolay değildir; Uğruna herşeyinizi verdiğiniz insana yabancı gibi bakmak .

Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!

çok düşündüm seni silmeyi, çok düşündüm efkarlı gecelerimde senin adını silmeyi ama olmuyor gülüm bu kalp senin için atıyor olmuyor….

çok zalimsin çok, beni bıraktın dertlerimle elimde şimdi koskoca bir boş kalp ve yarınları olmayan hayaller.

Geri