1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

güzel berelerr

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    149
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: güzel berelerr
    bayııldııım hepsii çok güzell meçhulum..paylaşım için sağool

güzel berelerr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzeller güzeli Natasha Thomas

güzeller güzeli Natasha Thomas

güzeller nataşa resimleri nataşa güzelleri güzel resimleri natascha thomas
  2. güzeller güzeli

güzeller güzeli

hangi kadınlar daha çekici hangi kadınlar daha güzel hangi kadınlar sempatik popüler miş haberimizde...... TÜRKİYE'NİN EN ÖZENİLEN KADINLARI! BİR İNTERNET SİTESİNİN 8 MART KADINLAR GÜNÜ'NE ÖZEL OLARAK HAZIRLADIĞI ANKETLERLE TÜRKİYE'NİN EN ÖZENİLEN KADINLARINI BELİRLEDİ... 338 kişi oyladı 25 Şubat 2009'da başlayan ve siyaset, medya, sinema, müzik ve edebiyat alanlarına yönelik olarak...
  3. Güzel dudaklar..

Güzel dudaklar..

Yüzümüzün simgesi olan dudaklarımız için güzel bir tavsiye....:) İçinizden geldiği gibi gülün ve aynı zamanda ağzınızın köşe kısımlarını mümkün olduğu kadar yukarı doğru götürmeye çalışın. Ağzınızı havayla doldurun. Ağzınızı açmadan, içerideki havayı sola ve sağa götürün. “Bir tavuk bir yumurta” cümlesini 30 kere tekrarlayın. Dudaklarınızı içinizden 10’a kadar sayarak birbirine bastırın....
  4. güzel gözlüm

güzel gözlüm

Bu yazıyı okuyunca sen aklıma geldin nasıl bir anda vazgeçilmez olduğun aklıma geldi,gözlerinin tutsağı oluşum geldi...sevdiğim iyiki varsın iyiki tanıdım seni... Hayatla mücadelemde sayfalarımın çoğunu kaybettiğim günlerdi. Birbirinin aynı olan günlerde bana uzatılan her dalı “İşte beni kurtaracak dal” diye hiç geri çevirmeden tutuyordum.Daha elimi uzatır uzatmaz kırılacağını...
  5. Güzel bakan, güzel görüyor...

Güzel bakan, güzel görüyor...

guzel bakan guzel gorur, guzel bakmak, guzel gormek, guzel bakis, iyi bakmak konulari burada melekler Merhaba Melekler, Güzellik izafi bir kavram. Peki neden... Bilim adamları güzelliğin bakanın beyninde olduğunu ortaya çıkardı. Yapılan araştırmalar gerçekten beğendikleri bir şeye baktıklarında beynin ilgili bölgesinde yoğun bir aktivite başlıyor. GÜZELLİK BAKANIN BEYNİNDE Bilim...

Sayfayı Paylaş