1. mihrinisa

mihrinisa Forum Okuru

Güzel çanakkalenin güzel insanları buraya.... :):)

Konu, 'Türkiye Melekleri' kısmında mihrinisa tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar çanakkalede ikamet eden bi arkadaşımzı varsa sitede lütfen bana ulaşabilir mi sormak istediğim şeyler varda şimdiden teşekkürler hepinizi öpüyorumm :D:clapping:

Güzel çanakkalenin güzel insanları buraya.... :):) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Güzel Günaydın Gifleri Burada

En Güzel Günaydın Gifleri Burada

günaydın gifleri hareketli günaydın gifleri gif hareketli mesajları burada . alıntıdır
  2. En güzel topuklular burada!!

En güzel topuklular burada!!

en güzel topuklular güzel topuklular Bu topuklu ayakkabılar çok güzel,zarif. Hem sade hem gösterişli modeller.Hepsini çok ama çok beğendim hergün birini giyebilirim.:D Topuklu pek kullanamasam bile :D
  3. İşte Yine Yurdumun Güzel İnsanlarından Güzel Ve Güldüren Kareler....

İşte Yine Yurdumun Güzel İnsanlarından Güzel Ve Güldüren Kareler....

Komik Resimler Yurdum İnsanı Komik Kareler İşte memleketimizin insanından komik kareler...Biraz gülelim keyiflerimiz yerine gelsin ama değilmi??İşte sizler için gülme krizine girebileceğiniz derlemeler...Bu arada kamyon arka yazıları da çok var ama artık sanırım bu kamyon arkası yazıları göremeyeceğiz....Sanırım yeni bir yasak geldi..Kamyon arkası yazılar artık olmayacak......
  4. En Güzel Revani Tarifi Burada !

En Güzel Revani Tarifi Burada !

Bu konu; en güzel revani tarifi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Osmanlı mutfağının vazgeçilmez ve tadına doyulmaz lezzetlerinden biri olan revaninin pek çok tarifi var. Elbette ki herpinizin annesinden, bir yakınından ya da komşusundan elde ettiği revani tarifi en güzelidir. Ancak şimdi size sunacağımız revani tarifi ile de harikalar yaratacağınıza emin olun ve bir deneyin...

Sayfayı Paylaş