güzel eğlenceli okul anım :)

sedaaa

Yeni Üye
Üye
güzel eğlenceli okul anım :)
Arkadaşlarla ortaouklda iken okulun son günlerinin olması ve havanın sıcak olması nedeni ile kaçma kararı almıştık.Okulda da sıkı bir disiplin hakim Sınıfın penceresinden okulun arkasına çantalarımız atmış tenefüste arkaya saklanıp ders başlayınca çantalarımızı alıp kaçacaktık. ta ki okulun penceresinden çantaları atarken müdür yardımcısı görene kadar. müdür yardımcısı çantaları arkadan alıp kimlerin oldğunu tespit etmiş ailelerimize haber vermişlerdi o gün okuldan kaçıp güzel bir gün geçireceğimizi umarken ailelerimize tek tek hesap vermek zorunda kalmıştık çok heycanlı bir gündü o günü hiçbir arkadaşımız unutamayız bir araya geldiğimizde hep hatırlar güleriz sizlerlede paylaşmak istedim :)

benn

bi gün sevgilim ve ben okuldan kaçmışş parkta dolaşırken arkadaşlarımızı görür ! ve okulun en havalısı olduğum için beni klıskandıkları aileme ispitler anne ve babama tek ayak üstünde dokuz yalan uydurdum ahah inandılarr!
şu an lisedeyim sevgilim tabikide vaar ! ve söleyen kız kendisine ne olucağını bildiği için sölemiyoo yanii ! mucxxxxx

şu an o kızın seni yine ispitleyemeyecek olması güzel yoksa yine tek ayak üstünde yalan söyleme durumuna düşecekmişsin sevgillinlede bir ömür mutlu olursunuz inşş mucx

Geri