güzel fikirleri olanlar lütfen yardım etsınn

elamelek

Yeni Üye
Üye
güzel fikirleri olanlar lütfen yardım etsınn
sevgılıye senı sevıyorum cunku kavonozu yada kalp kutu ıcınde guzel sozler yazmak ıstıyorm neler yapabılır kavonoz içine neler koyabılırm degısık fıkırlerı olanlar lutfen yardımmmm etsın :))

uzerıne fotosunu yapıstır ıcıne dolu ask mesajı yaz

Ela, onunla ilgili şeyleri yaz. Yani mesela her sabah seni mesajla uyandırıyor diyelim;
Seni Seviyorum Çünkü Her Sabah Beni Güzel Sözlerle Sen Uyandırıyorsun yaz :D:D Bunun gibi :D:D

ask_dolu_kavanoz_207.jpg

Açıkcası ben çok anlamam bu işlerden ama ; sizin mesajınızı okuyunca nedir bu kavanoz yahu çağın gerisinde kalmayayım bir bakayım dedim netten , 365 gün mesaj var mesela bu örneğin içinde.Böyle bir şeymiş , bende görmüş oldum:)
Sizde hergün bir tane çekmesi için yazabilirsiniz , biz kadınlar yataktan sırf bugün ne çıkacak diye bakmak için fırlayabiliriz ama erkekler için ne kadar cazip olur bilemem tabii.

ask_dolu_kavanoz_207.jpg

Açıkcası ben çok anlamam bu işlerden ama ; sizin mesajınızı okuyunca nedir bu kavanoz yahu çağın gerisinde kalmayayım bir bakayım dedim netten , 365 gün mesaj var mesela bu örneğin içinde.Böyle bir şeymiş , bende görmüş oldum:)
Sizde hergün bir tane çekmesi için yazabilirsiniz , biz kadınlar yataktan sırf bugün ne çıkacak diye bakmak için fırlayabiliriz ama erkekler için ne kadar cazip olur bilemem tabii.

Bi an düsündüm , her sabah kavanozdan mesaj cekmek icin yataktan heyecanla firlayan bi adam hahaha hic bir erkege cazip gelcegini pek sanmam. Ama bu evliligin ilk aylari icin gecerli olmayabilir tabi. :)

Bi an düsündüm , her sabah kavanozdan mesaj cekmek icin yataktan heyecanla firlayan bi adam hahaha hic bir erkege cazip gelcegini pek sanmam. Ama bu evliligin ilk aylari icin gecerli olmayabilir tabi. :)

Hiçbir erkeğe cazip gelmeyeceği gibi , öyle fırlayan adam bana da cazip gelmez . Tercih meselesi tabii:789:
Aman iyisi mi ben yine kavanozları bulgur , mercimek için kullanayım:)

Geri