1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Güzel Gülüşler İçin Ne Yapmalı acaba kızlar

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Selam hanımlar ben gülerken kendimi çirkin hissediyorum bazı kadınlara bakıyorum ne kadar da güzel gülüyorlar acaba Güzel Gülüşler İçin Ne Yapmalı ne önerirsiniz?
   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Dişleriniz yüzünden her güldüğünüzde ellerinizle ağzınızı kapatmanıza gerek yok.Dişlerinizin bembeyaz ve sağlıklı görünmesi, özellikle yeni girdiğiniz bir ortamda sizi bir adım öne çıkarabilir. Özellikle biz kadınların büyük bir kısmı, dış görünüşünden hoşlandığımız bir adamın önce dişlerine göz dikeriz. Gülümsemeyle birlikte dudakların arasından görünen o dişler eğer inci gibi değilse büyük bir hayalkırıklığı yaşarız…Tabii aynı şeyi erkekler de düşünür. Sağlıklı ve beyaz görünen dişler, her zaman sizi daha çekici kılar. Dişlerinizin sağlıklı olması için her gün dişlerinizi fırçalamak da yetmiyor ayrıca. Ağız ve diş sağlığınız için yapmanız gereken birçok şey var.
  Güzel Gülüşler İçin Neler Yapılmalı

  Sağlıklı ve güzel bir ağız için dişlerini düzenli fırçalamanız şart. Diş hekimi fobiniz varsa elinden geldiğince bunu yenmeye çalışmalısınız.

  Eğer tereddütlerin varsa, tel kullandıktan sonra gülüşünün düzeleceğini düşünmelisin…

  Tedavi ağız yapısının incelenmesi ve kalıba alınmasıyla başlıyor. Daha sonra tedavi süresince uygulanacak yöntemler hakkında hasta bilgilendiriliyor. Telin dişe yapıştırılan kısmı yapıştırıcı yardımı ile sabitleniyor. Bu işlem iki saat kadar sürebiliyor. Ama herhangi bir acı söz konusu değil. Bunlar dişe iyice oturunca, teli üzerine koyup renkli veya renksiz lastiklerle sabitleniyor. Ortalama olarak bu teller 18-24 ay kalıyor.

  Düzenli randevu: tedavi saüresince hastanın 4 yada 6 haftada bir düzenli olarak doktora görünmesi gerekiyor. En fazla 10 yada 20 dakikada aylık işlem bitiyor.

  Zorlukları: bu işlem acı veren ve zorlu bir işlem değil. Yine de rahatsızlık veriyorsa doktoruna şikayetini belirtmelisiniz. Doktorlar en çok gelen şikayetin telin ilk gününde dudağa çarpması olduğunu söylüyorlar.

  Kısıtlamalar: sert ve dişe yapışacak gibi yumuşak yiyecekleri bir süre tüketmemelisiniz. Çünkü bu telin çıkmasına neden olabilir. Ayrıca tel kullandığın sürece fırçalama düzenini bozmamalısınız.
   
Güzel Gülüşler İçin Ne Yapmalı acaba kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. unutmamak için ne yapmalıyız

  unutmamak için ne yapmalıyız

  unutmamak için ne yapmalı unutmamak için bilgileri ne yapmalı utanmamak çabuk Uzun süre evli kalmış çiftlerin sıklıkla karşılaştıkları bir sorun var. Evlilik yıldönümünde kadın tarafından evde güzel bir masa ve hoş bir ortam hazırlanır. Hatta özenle seçilen bir hediye bile konur masanın üzerine. Akşam eve gelen eş, gördüğü manzara karşısında donup kalır. Eşinin bu ince düşüncesi karşısında...
 2. Çocuğunuzun dişlerinin güzel olması için ne yapmalısınız

  Çocuğunuzun dişlerinin güzel olması için ne yapmalısınız

  Çocuğunuzun dişlerinin güzel olması için birkaç öneri Melişlerim:) Çocuk ilk önce gerekli şekilde beslenmelidir.Dişler kalsiyum ve fosfordan meydana geldiklerinden çocuğun besinlerinde madensel maddeler bulunmalıdır.Süt,peynir.yumurta ve sebzeler bu maddeyi sağlarlar.Açık hava ve güneşte aynı dercede gereklidir.Bebekler için hazırlanan diş fırçalarını 12. ayda kullanmaya...
 3. soru: kızlar bebeğimin emeklemesi için ne yapmalıyım yardım edin

  soru: kızlar bebeğimin emeklemesi için ne yapmalıyım yardım edin

  Bebeğimin emeklemesi için ne yapmalıyım kızlar. Sizler ne yaptınız bu normalde kendiliğinden gelişen bir süreç midir ? Bebeğiniz kendi kendine mi emekliyor. Birde bebeğimin ayakları baya soğuk geliyor bana bu normal mi ?
 4. Oruçluyken Susamamak İçin Ne Yapmalıyız kızlar sizce?

  Oruçluyken Susamamak İçin Ne Yapmalıyız kızlar sizce?

  Bu yıl sıcakların en kavurucu günlerine denk geliyor oruç ayı susamamak elde değil yemek değil derdim sigara ve susamak peki sizce Oruçluyken Susamamak İçin Ne Yapmalıyız ?
 5. Boyun tutulması için ne yapmalı yardım kızlar

  Boyun tutulması için ne yapmalı yardım kızlar

  Kızlar çok fena boynum tutuldu, kafamı çeviremiyorum ne yapsam iyi gelir ? Boyun tutulmasına acil çaresi olan var mı :S

Sayfayı Paylaş