Güzel Hoş Sözler

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Güzel Hoş Sözler
Kısa Hoş Sözler
Güzel Hoş Sözler

Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda bir misafirimizin isteği üzerine sizlerle ve elbette ki o istekte bulunan misafirimiz ile güzel hoş sözleri paylaşıyoruz.
sozler.JPG-266.jpg

-Eğer Sevgi Üretmiyora Yüreğiniz Başarılı Bir Üretici Değilsiniz

-Sesini Değil Sözünü Yükselt, Yağmurdur Zambağı Büyüten Gökgürültüsü Değil

-Hiç Bir İşi İmkansız Diyerek Bırakma; Ertesi Gün Başkalarının O İşi Başarırken Çıkardığı Gürültüyle Uyanırsın

-Gücünüzden Şüphe Ederseniz Şüphelerinize Güç Vermiş Olursunuz

- Eğer Camlarınız Kirliyse Manzarayı Ne Kadar Değiştirirseniz Değiştirin Görüntü Aynı Kalır

-Kaderimse Çekerim, Çilemse Güler Geçerim..!

- Eğer ßir Yerde Küçük Adamların ßüyük Gölgeleri Oluşuyorsa, Orada Güneş ßatıyor Demektir.

-Biz Bu Alemde Çaydanlığa Kan Koyar ßıçakla Karıştırırız Dost Deriz Can Veririz Ancak Dost Unutunca Ölürüz..!

-O Kız ßeni Aşar Çünkü Yasak Kelıme Delikanlı Adam Manitasızda Yaşar

-Sonunu Düşünen Kahraman Olamaz

-Sen İmkansızsın, Sensizlik İmkansız, Aşk İmkansız..

-Çemberin En Dışında, En Çıkmaz Sokaktayım..

-Gecenin En Siyahında, Umudun Bittiği Yerdeğim.. Köşeyi Dönsem Ölüm, Düz Gitsem Hayat.. Gölgeler İçindeyim..
Herşey Başlar Biter,Ben Hep Sende Bittim..

Yılansı Dilim,Kalbimin Kötülük Kuyusundan Çektiğim Zehir Değil,Zekamın Kıvılcımı..

Her Tuzluğum Var Diyene Hıyarla Yetişmedim
Yeldeğirmenlerine Karşı Don Kişot’çuluk Oynamaya Çalışan İmitasyon Kahraman..!!

-Ağrı Dağı’na Tek Elle Amuda Kalkarak Çıkmaya Çalışan Tek Gözü Kör Dede..!!

_Ben Sana Yanarken Şimdi… Sen Kimbilir Nerede Üşüyorsun!

_Sevmek Ölmektir Bence , Ben De Sevmistim Ölmeden Önce

_Bakma Kızınca Sana Gurur Yaptığıma , Aşk Dolanır Seni Görünce Ayaklarıma

_Her Seven Adsız Bir Kahramandır, Unutma Ki; İnsan Sevebildiği Kadar İnsandır.

_İnsanlara Söz Dinletemiyorsan Taktik Değiştir, Onları Tehdit Et.

_Sokak Arssı Gezinti Alanı Değildir.

_Yıkılmadım, Ayaktayım, Dikine Gömün Beni

-Ben Seni Dün Sevmedim Çünkü Dün Bitti Ben Seni Bugün Sevmedim Çünkü Bugün Bitecek Ben Seni Yarın Sevdim Çünkü Yarınlar Hiç Bitmeyecek…

-Bana Seni Seviyorum Dediğin Zaman Bu Yalan Bile Olsa Bu Yalanı Dunyanın Bütün Gerceklerine Değişmeye Hazırım(Kuçuğume)

-Aşk İnsanın Hem Dostu Hemde Düşmanıdır. İnsanı Onun Gibi Yıkan,Onun Gibi Sevindiren Birşey Daha Yoktur Hayatta.

-Dünde Bugünde Yarında Yüreginde Yüregin Kadar Yanındayım Kendini Yalnız Hissettiginde Elini Yüregine Koy Ben Hep Ordayım

-Ay Işığının Aydınlattığı Bir Kumsala Küçük Bir Dal Parçasıyla Seni Seviyorum Yazmak İsterdim Ama Sen Hırçın Bir Dalga Olup Silersin Diye Yazmaktan Korktum!!!

-Mevsim Ağlıyor Bugün, Özlüyor O Aydınlık Günlerini, Ayrılıyor Yapraklar Ağaçlardan Bir Hasret Rüzgarıyla. Bana Eylül’ü Yaşatma Ey Sevgili!!

-Buruk Bir Duygu Yuklenirse Yuregine, Gøzlerin Zaman Zaman Dalarsa Uzaklara, Kulaklarin Zamansiz Deli Gibi Cinlarsa, Bilki Bir Yerlerde Deli Gibi Özlenmissindir.

-Bir Umut Kusu Ciz Yuregime Beyaz Olsun Tuyleri Kalbin Kadar Temiz Olsun Bır Kanadı Senın İcin Diger Kanadıda Sevdigin İcin Cırpsın

-Aşkların En Soylusu Birken Birçok Olandır Sevginin En Güzeli Paylaşılan Emektir Aşkların En Soylusu Birken Birçok Olandır Çıkarsız Ve Sınırsız Paylaşılan Yürektir

-Deli Bir Yagmur Olsam Seni Yagdıgım Yerler Kadar Severdim. Deli Bir Rüzgar Olsam Seni Estigim Yerler Kadar Severdim. Ama Ben Sadece Deliyim Ve Seni Aldıgım Her Nefes Kadar Çok Seviyorum !!!!

-Güzelsin, Şirinsin, Şahanesin. Çektiğim Çileme Tek Bahanesin. Melek Mi? Şeytan Mı? Bilmem Ki Nesin. Tuzaktan Tuzağa Atsan Da Olur Ben Seni Seviyorum Sen Sevmesende Olur.

-Duyuyorum Sana Dokunmanın Ezikliğini Ve Düşünüyorum Aşık Olmanınrezilliğini İnan Yanındayken Çekiyorum En Çok Hasretini!!!

-Aşkım Var Dağlar Bilemez, Sevgim Var Kimsenin Aklı Alamaz, Birde Sen Varsın Ya Bir Tanem Dünyada Kimse Böyle Sevemez…

-Bir İlk Gibi Yaşayacağım İçimde,Kalan Son Sevgi Parçasını Seninle, Sakın Ayrılmayalım Aşkım Ölsem Bile Ellerinde…

-Umutsuzluğa Kapıldığın Zaman Gökyüzüne Bak ! Mutlaka Seni Karşılayacak Sıcak Bir Güneş, Deli Bir Yağmur Yada Parlak Bir Yıldız Vardır!

-Hayatta Yasamanın 2 Yolu Vardır 1.Hiçbirseyin Mucize Olmadığını Düşünmek 2.Herseyin Bir Mucize Olduğunu Düşünmek (Albert Einstein)

-Hayat Yaşandığı Kadar Vardır.

-Hayat Bahçemizin Çiçekleridir Dostlar,Sevgi Ve Gülücükle Sulanmazsa Kururlar…….

-Hayat Öyle Bır Hocadır Kı,Ders Vermeden Imtıhan Yapar.

-Büyüme Bebek Büyüme Hayatın Çırkınlıklerını Barı Sen Görme

-Günesin Güzel Yüzü Yüreğine Dokunsun Kabuslar Senden Uzakta Melekler Başucunda Olsun Güneş Öyle Bir Günde Doğsun Ki Bütün Duaların Kabul Olsun

- Bu Dünya Yalancı Bir Dünyadır, Gözleri Görmeyen Aşık Olandır, Gördüklerimizin Hepsi Yalandır, Allahim Bu Yolcuyu Uyandır.

- Eğer Kişi,Hem Akilli Hem De Çalışkan İse Takdir Et.Akilli Değil,Çalışkan İse Dikkat Et.Akilli Olup Tembel İse İkaz Et. Hem Akilsiz Hem De Tembel İse Imha Et.

- Sana Meleklerin Kıskanacağı Kadar Mutluluk, Tıbbin Şaşıracağı Kadar Sağlık, Tarihin Yazamayacağı Kadar Basari, Kimsenin Göremeyeceği Kadar Sevgi Yolluyorum.

-Aile Nedir, Aile Her Fırtınada Sığına Bileceğin Tek Limandır.

- Hayal Kur, Ne Hayal Kurmak İstersen… Gez, Nereye Gitmek İstersen… Ol, Ne Olmak İstersen…. Çünkü Senin Bir Tane Hayatin Olacak Ve Sadece Bir Sansın Var Bütün Bunları Yapabilmek İçin…

- Hayat Yasandıgı Kadar Vardır. Gerısı Ya Hafızalardakı Hatıra Ya Hayallerdekı Ümıttır.

- Dertlerin Kum Tanesi Kadar Küçük Sevinçlerin Ve Mutlulukların Nisan Yağmuru Kadar Bol Olsun

- Sararan Yaprakların Rengını Solan Çıçeklerın Güzellıgını Hıç Bır Sey Gerı Getıremez Fakat Herseye Ragmen Bu Hayat Hıçmıhıç Üzülmeye Degmez..
Yiğitlik Vurmakla, Ağalık Vermekle Olur”

-Ceplerde Resmimiz Alemde İsmimiz”

-Kır Kalbimi Gönlün Olsun.. Al Her Şeyi Gözün Doysun.. Şimdi ßaşka Kollardayım ßu Da Sana Kapak Olsun.

-Dünyada Hiç Kimseye Güvenme Çünkü ßeyaz Gülün Bile Gölgesi Siyahtır

Geri