Güzel melekler oğlum bir yarışmada hepinizden oy rica ediyorum:))

Canım bak bir şartla oy veririm yarışmadan para felan kazanırsan kırışırık hahahaha şaka bir yana Allah bağışlasın oy verdim üzüm yiyen oğluşuna :)

para verseler keşke canım ama nerdee:)) amin sen oraya da yazmışsın valla çok duygulandım sağol..
allah bagışlasın canım benim inş kazanır oglumuz ....bende verdim gitti oyumu....

güzelim sana da tşk ordaki yazını da gördüm arkamda olduğunuz için sağolun bu arada sanırım adaşız benim adım da gamze:)

Yakışıklı oğluşunu Allah bağışlasın canım...Oyumu verdim bende
amin güzelim hepimizin çocuklarını bağışlasın çok tşk ediyorum oy için de:)
Anam yerim ben onu ne şeker öyle... Allah bağışlasın canım oyumu verdim;)Başarılar dilerim:)
kelebek ablamız senin yazını da gördük sağol eksik olma canım:))
bende eşimin facesinden oy verdim laf aramızda sitede fazla tatlı çocuk yok bikaçtane sen şanslısın bence:D
ay güzelim yaa emeğine sağlık. inş yaa oğluşum tatlıdır ama ona bakmıyor ki kim daha çok oy toplarsa işte haksızlık aslında ama npcan, yarışmalar böyle maalesef. bakalım şu an daha çok destek lazım ama eğlence oluyor işte, yine de kazanmak güzel olur.. öptüm seni..

ah canım tabiki etkisi olur emeğine gönlüne sağlık:)) biraz zor gibi görülüyor ama yapılacak iş kolay, istersen burdan kopyala tekrar tşkler)

arkadaşlar burada yazdıklarımdan pek birşey anlamadıysanız bir de facebookta oluşturduğum etkinlik linkini vereyim, bir de yapılacakları ordan okuyun gerçi aynı şeyler ama belki daha faydalı olur. benim ordaki arkadaşlarımdan pek umut yok sizlerden daha çok umutluyum:))

şu an 5. yiz bakalım ilk 2 bebişe hediye var o yüzden daha çok destek rica ediyorum, profiliniz de de paylaşırsanız memnun olurum:)

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=181413591894748&set=a.181412565228184.38600.160680570634717#!/event.php?eid=200824553267222

Geri