1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

güzel sözler etkileyici

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

güzel sözler etkileyici mesajlar yazar mısınız bu sayfaya. ama lütfen hem çok güzel olsun hemde oldukça etkileyici olsun bu sözler :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

güzel sözler etkileyici konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. etkileyici güzel sözler

etkileyici güzel sözler

filosof sozleri filosof sözleri filosofi sözler düşünüyorum acaba çekip gitsem kimselerin olmadığı yerde kimselerin olduğu yerden daha rahat eder miyim acaba :???? senin neolduğun benm içn önemli deil.sonuçta gözlerimn sanabaktığı kadarsn.ben ogözleri senden çektiğm an hoşbi anı olarak kalrsn DertLeri Koy Kenara geL yanıma Cüzdan doLu Para Düşmen Dara ... Askım Askı Bosver sımdıLıq Kes...
  2. En Güzel Aşk Sözleri - Etkileyici Sözler

En Güzel Aşk Sözleri - Etkileyici Sözler

en güzel face sözleri face için güzel sözler sözler sözleri aşk Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim? * Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı. * Yanağına düşen kar...
  3. En güzel etkileyici sözler

En güzel etkileyici sözler

etkileyici sözler etkileyici sorular güzel sözler en güzel en sorular En güzel etkileyici sözlerle karşınızdakinin kalbini fethedebilir ona sevgi sözcüklerinizi haykırabilirsiniz=) Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim? Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve...
  4. etkileyici güzel sözler ve mesajlar

etkileyici güzel sözler ve mesajlar

etkileyici güzel sözler etkileyici güzel mesajlar "Etkileyici ve oldfukça güze sözler arıyorum" diyen tüm misafirlerimiz için ve sözleriyle etkilemek isteyen tüm melek'lerimiz için, bu yazımızda en güzel ve en etkileyici söz ve mesajları paylaşıyoruz arkadaşlar. Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima...
  5. Son Derece Etkileyici Güzel Sözler

Son Derece Etkileyici Güzel Sözler

Bu konu; etkileyici güzel sözler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bazı zamanlarda ve bazı ortamlarda öyle cümleler kurmak isteriz ki, karşımızda ki insanın kalbi pır pır atsın, bize hayran kalsın. Ama heyecandan o cümleleri bir türlü kafamızda toparlayıp kuramayız. Gerçi o anın heyecanıyla akılda ki de unutulur belki ama biz yine de bu sayfamızda sizlere etkileyici sözler...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş