Güzel Sözler isteyenler buyursun

kördügüm

Tatlı ve Çalışkan Melek
Üye
Güzel Sözler isteyenler buyursun
Güzel Sözler

Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile ... Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye.

Herzaman gül, hayata gülücük şaç, gülmeyi benimse, Çünkü senin bir gülüşün için, Koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır.

Güneşin doğduğu yerde parlayan bir ışık görürsen.Bilki senin için yanan kalbimdir.

Bazen sana gayesiz, raslantısal bakardım... Sense kaçırırdın gözlerini benden. Oysa , sana bakarken gözlerinde kalbini görürdüm.
Gözlerin olmadan da kalbini göreceğimden habersizdin. Ve hatta sana bakmadan seni hissettiğimi bilmezdin

Titrer durur ellerim yanında. Vücudum ürpermeyle dolar. Üşüyorum ben yanında. Çünkü varlığın içime serinlik veriyor

İçim o kadar senle doldu ki... İnsanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum

Öyle güzeldin ki! Ama bir gün anladım yüzündeki güzelliğin ruhundan geldiğini. Öyle güzeldin ki! Anladım seni güzel gören benim gözlerimdi.
Sevgimin güzelliğiydi seni güzelleştiren.

Eğilip gözlerime baktı: seni seyredebilirmiyim dedi usulcacık. Sandım eylemlerin, insanların gözlerimde ve yüzümde oynaşmasını Seyredecek.
"Evet" dedim belli belirsiz. Yumdu gözlerini. şaşırdım. Sonra anladım ki kalbinde seyrediyordu beni.
Ufukta bir gemi görsem seni taşıyan, Mavi denize dalardım geriye bakmadan .Uçsuz bucaksız mavilikte arardım beni .Taa ki beni sende bulana kadar.

Ay yıldıza mutluluk fısıldarken.Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken.Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum.içindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye

Hani gözler varya sözleri anlatır, Hani sözler varya gözleri aglatır, Hani anlar varya değeri geç anlaşılır,Bir de aşk varya seni bana anlatır..

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman...

Seni düşünür , seni özlerim , Sevgilerin özlemlerin derinliğinde .Ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla , Bir sonbahar serinliğinde..

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle.

Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak...

Gökyüzü yıldızlarla doluydu, ben hep seni düşünürken. Hüzün yıldızları koydum adlarını, seni hatırlatıyor diye. Aynı onlar gibi sende benden çok uzaklardaydın.
göz kırpardın uzaklardan sessizce. Bense hep seni bekledim, kırık kalbim, yaşlı gözlerimle.

Aynaya bakınca kendimi değil kocaman bir yürek .Ve o yürekte ondan da büyük bir sen gördüm.

Yağmur vuruyorsa pencerene,Anla ki o zaman ben ağlıyorum. Yağmur pencerene vururken ,Benim gözyaşlarım da kalbime vuruyor; Tıpkı yağmur gibi..

Bana kalsa gökyüzündeki tüm yıldızlar yerine bütün insanlara .Senin gözlerinde ışlıdayan bir çift yıldızı gönderirdim.

Ya durgun olmalı deniz ; ya durmalı ya da kudurmalı, Sonuna kadar saplanamayacksa hançer kınıda durmalı , Seven ölene dek sevilmeyecekse baştan unutulmalı.

Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel , Herkesin sevmeyi haketmeyeceği kadar özelsin.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin .Ve ben seni o kadar çok seveceğimki .Bir daha cennetine dönemeyeceksin

Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

Sevgi bir yıldızdır yanıp sönen , Masmavi bir düştür gökyüzünde hiç ölmeyen , Sevenlerin mumudur sevgi , Eriyip de hiç bitmeyen.

Eğer birgün sevmek istersen önce kendini sev,Daha sonrada istersen beni,Ama beni; beni sever gibi değil kendini sever gibi sevmelisin, Çünkü ben seni öyle sevdim.

Bir gün gelip soracaksın beni mi daha çok seviyorsun yoksa Tanrı'yı mı diye...Ben hiç düşünmeden Tanrıyı diyeceğim ve sen küsüp gideceksin.
Ama nereden bileceksin içimdeki Tanrının sen olduğunu...

Hayatta üç şeyi sevdim; seni, kalbimi, ümit etmeyi...Seni sevdim, sensin diye, kalbimi sevdim, seni sevdi diye, ümit etmeyi sevdim, Belki seversin diye...

Birgün biri çıkıpta güneşe adını buzla yazarsa ,Bilki o seni benden daha çok seviyor...

Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel , Herkesin sevmeyi haketmeyeceği kadar özelsin.

Yaşamak gecenin tüm karanlığına rağmen, Buğulu bir cama güneşi çizebilmektir.YAŞAMAK DİRENMEKTİR !

Ağlamak istiyorsanız asla yapmayın.Çünkü, bir yerlerde sadece sizin bir gülüşünüz için,Yaşayan birileri mutlaka vardır.

Eğer bir gün aşkın ölürse onu doğduğu yere göm kalbine !!
Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.

Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düş mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni. Gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım

Rüzgar alabildiğine hırçın,yağmur alabildiğine inatçı, yüreğin ise onlara inat sanki bir liman... Tıpkı gözlerindeki huzur gibi...

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım...

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim!

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk gözbebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun...

Bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine, gözlerin zamansız takılırsa, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa bil ki bir yerlerde özlemişsindir beni

Ce: Güzel Sözler

BU GECE RÜYAMA GİR GİZLİCE BENİ SIM SIKI SAR ÖP KOKLA İYİCE SON KEZ İSYANLAR SAVUR
KÜFRET GÜZELCE VE SONRA ÇEK GİT KAHROLASI HAYATIMDAN SİNSİCE!!...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
49.HER ZAMAN J HAYATA, J ÜCÜK SAÇ, J MEYİ BENİMSE, J EREK YAŞA,J ÜNÇ DÜŞECEK KADAR ÇOK J
ÇÜNKÜ BU DÜNYADA SENİN BİR J ÜŞÜN İÇİN YAŞAYAN BİRİ VAR.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BEN SENİ DELİ GİBİ SEVDİM, SEN BENİ DELİYİM DİYE SEVMEDİN.

YARINLAR HEP GÜZEL OLACAK DERLER OYSA BUGÜNLERDE DÜNLERİN YARINI DEĞİLMİ. (umutsuzum)

BİR APTALIN SİZİ ÖPMESİNE İZİN VERİN AMA BİR ÖPÜCÜĞÜN SİZİ APTAL ETMESİNE ASLA!

SEVGİ BASİTTİR, KARMAŞIK OLAN BİZLERİZ. SEVGİ GÜZEN VERİR İNSANLAR ALDATIR.
SEVGİYE HERZAMAN GÜVENİLİR İNSANLARA ASLA!..

SANA EN MUHTAÇ OLDUĞUM ŞU ANDA GEL! YAŞAMAK OLSANDA GEL ÖLÜM OLSANDA GEL!..

GİDENLER YOKLUKLARIYLA DEĞİL GİDERKEN SÖYLEYEMEDİKLERİ SÖZLER YÜZÜNDEN HÜZÜN VERİRLER!

GÜNEŞİ SEVİYORUM DİYORSUN GÜNEŞ AÇINCA GÖLGEYE KAÇIYORSUN.
YAĞMURU SEVİYORUM DİYORSUN YAĞMUR YAĞINCA ŞEMSİYENİ AÇIYORSUN.
KORKUYORUM SEVGİLİM ÇÜNKÜ BENİ SEVDİĞİNİ SÖYLÜYORSUN.

BU GÜZEL AŞKIMIZA NOKTA KOYMA, SANA KUCAK DOLUSU VİRGÜL GETİRDİM,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

SANA ŞARAP VERECEĞİM, İÇ AMA SARHOŞ OLMA. SANA BİR GÜL VERECEĞİM,KOKLA AMA SOLDURMA.
SANA KALBİMİ VERECEĞİM, SEV AMA İNCİTME!...

MAVİLER GİYER BULUT OLURUM, YEŞİLLER GİYER BAHAR OLURUM BAKARSIN
BİRGÜN BEYAZLAR GİYER SENİN OLURUM.

HEP BENİ KİMSE SEVMİYOR Kİ DERDİN! USULCACIK SOKULUP YÜREĞİNE “BEN” DEMEK İSTERDİM.

BİR ÖMÜR BOYU SENİNLEYİM DESENDE İSTEMEM ARTIK. ÇÜNKÜ SEN RÜZGARIN ÇOŞTURDUĞU BİR TOZ
BULUTUSUN BUGÜN BANA ESERSİN “YARIN ELLERE”!...

HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİRGÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA
GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER.
ÖNCELERİ HASRETİ HİÇ TATMADIM YARİMDEN HİÇ AYRI KALMADIM BİTER DİYE TAKVİMLERE BAKTIM.
ZOR GELDİ AYRILIK ALIŞAMADIM.

AN GELİR İNSAN GÜLERKEN AĞLARMIŞ. GÖZYAŞLARI SEL OLUP KALBİNE AKARMIŞ KAHKAHA
BİR MASKE DERLER BİLİRMİSİN? İNSAN SEVDİĞİNDEN AYRILINCA BU MASKEYİ TAKARMIŞ.
BANA DÜNYA YUVARLAKTIR DEDİN DEDİĞİN DOĞRUYSA NEDEN GERİ DÖNMEDİN.

GENÇLİĞİNE GÜVENİP ERKEN DERKEN BELKİ ELVEDA BİLE DİYEMEZSİN GİDERKEN.

DÜNYA DELİKANLI OLSAYDI YUVARLAK OLMAZDI.

ALLAH GÜCÜ ERKEĞE GÜZELLİĞİ KADINA VERMİŞ NEVARKİ HER ŞEYİ YENEN GÜÇ GÜZELLİĞE YENİLMİŞ

BULUTLARA YÜKLEDİM HASRETİMİ, RÜZGARLARLA YOLLADIM SEVGİMİ,
YAĞMURLAR YAĞDIRDIM GÖZYAŞLARIMLA KÜÇÜK MELEKLER GÖNDERDİM SENİ ÖPMEYE! GELDİLERMİ?.....

BEN SENİ UNUTMAK İÇİN SEVMEDİM AMA NE İÇİN SEVDİĞİMİ UNUTTUM.

DUDAKLAR YALAN SÖYLEYEBİLİR AMA GÖZLER ASLA

HAYATTA HİÇBİR ŞEY İLK AŞKIN YERİNİ TUTAMAZ İNSAN SEVSE BİLE O İLK AŞK HİÇ UNUTULMAZ.

İLK AŞKIN İLK HATIRASI ZİHİNLERDEN SİLİNMEZ

HER SEVEN ADSIZ BİR KAHRAMANDIR VE İNSAN SEVEBİLDİĞİ KADAR İNSANDIR.

SANA SEVGİMİ YILDIZLARA BENZETİYORUM. SENİ NE KADARMI SEVİYORUM
ARTIK BENİMDE YÜREĞİMDE BİR GÖKYÜZÜM VAR.
İNSANLAR TANIDIM YILDIZLAR GİBİYDİYLER. HEPSİDE GÖKYÜZÜNDEYDİ. AMA BEN GÜNEŞİ
YANİ SENİ SEÇTİM SENİN İÇİN BİN YILDIZDAN VAZGEÇTİM. (ama sen anlamadın yazık!!!!!!....)

SANMAKİ İSMİNİ BİRBAŞKASI SİLECEK SENİNLE BAŞLADIM SENİNLE BİTECEK

İÇİNE DÜŞEN HER HÜZÜN DAMLASI SANA SENİ NE KADAR ÇOK SEVDİĞİMİ HATIRLATSIN.

ARTIK BULUTLARA YAZIYORUM HASRETİMİ YAĞMUR YAĞINCA ANLARSIN SENİ NE ÇOK ÖZLEDİĞİMİ!...

BANA ÖYLE BİR MEKTUP YAZKİ SEVGİLİM AÇAR AÇMAZ DUYAYIM KOKUNU SEVDA ESSİN
BAŞAK SAÇLARINDA SESİN YÜZÜMÜ RÜZGARLA BULSUN BANA ÖYLE BİR MEKTUP YAZKİ SEVGİLİM
GELSİN BENİ EN KOYU ZULAMDA BULSUN VE ÖYLE BİR MEKTUP YAZKİ VARSIN ÖLÜMÜM OLSUN.

BU AKŞAM İÇİMDE TUHAF BİR SIKINTI VAR DÜNYADA SANKİ BİR BEN KALMIŞIM SANKİ
HERKES NERDE KEDER VARSA BIRAKMIŞ BEN NERDE BULDUYSAM TOPLAMIŞ ALMIŞIM ÖNÜMDE
SÖĞÜT AĞACI HERZAMANKİ HALİYLE, ÇARESİZ HAVUZ SU RAHAT, İNSANLAR SUSMUŞ
SESSİZ BİR YAĞMUR GİBİ BAŞLADI BENDE KONUŞMAK İHTİYACI!..

HASRETİN ÖLDÜRDÜ BENİ ! ŞİMDİ GECELER ÇARESİZ, GECELER SENSİZ, BİR ÖPÜŞTEN DAHA SICAK
ŞİMDİ YAĞMUR DAMLASI GELİP KONAR DUDAKLARIMA SESSİZ. SÖYLEMİŞMİYDİM HASRETİN ÖLDÜRDÜ
BENİ HİÇ SEBEPSİZ.
YARDIM ETMEKMİ İSTİYORSUN ? O ZAMAN DİNLE; YAŞAMA SEVİNCİ GETİR BANA ÇOKÇA OLSUN ÇABUK TÜKENMEYENLERİNDEN İHTİYACIM VAR BU ARA UNUTMAK ÜZEREYİM MUTLULUĞU, UNUTTUM SICAK BİR ÇAYIN TADINI, ESEN RÜZGARIN SERİNLİĞİNİ, HADİ DURMA ÖYLE HATIRALARIMI CANLANDIR, İYİ OLANLARI.

UÇURUMUN KENARINDA DA OLSAN SIRF HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE GÜLÜMSE.

KAPININ ÖNÜNDE AŞK YAPMA AŞKIN GÖZÜ KÖRDÜR AMA KOMŞULARINKİ ASLA.

KALBİMDE ARAMA ESKİ YERİNİ SEN GÖZÜMDEN AKAN SELE KARIŞTIN.

BİR ESKİ DOST GİBİ HATIRLA BENİ BİR SELAM VER YETER ZAHMET OLMAZSA UNUTMUŞ OLSANDA
ESKİ GÜNLERİ ADIMI AN YETER ZAHMET OLMAZSA

SENİ SORDUM SOKAK LAMBALARINA BEKLEME BOŞA GELMEZ DEDİLER BOYNUMU BÜKÜPTE BAKTIM
ONLARA HALİME ACIYIP ZAVALLI DEDİLER.

BURUK HASRET DOLU GECELERİ ÖLDÜRECEĞİM BİRGÜN BU AYRILIK ŞARKILARINI KURŞUNA DİZECEĞİM
VE SENİ BENDEN AYIRDIĞI İÇİN KADERİMİ MAHKEMEYE VERECEĞİM.

GÜLLER ANLATSIN SANA OLAN SEVGİMİ GÜLLER ANLATSIN YANLIZLIĞIMI ÇARESİZLİĞİMİ YAVAŞ YAVAŞ ERİYEN YÜREĞİMİ GÜLLER ANLATSIN BEN ANLATAMADIM GÜLLER ANLATSIN

KORKMA SEVGİDEN ÇEKME ELLERİNİ BIRAK YAŞASIN YÜREĞİN DİZGİN YAKIŞMAZ DÖRTNALA BOZKIRLARDA KISRAĞIN , HATIRLA! GÜLÜN DİKENİ OLMASA HİÇ BUKADAR SEVİLİRMİYDİ

Geri