Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Güzel sözler sms için..

  Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  aşkıma güzel sözler askima güzel sözler aşkıma sms bir insan bilmiyorsa ne istediğini askima sms Ahmağa yüz, aptala söz vermeğe gelmez.  Akıllı erkeğin arkasından, kadını da yüzüne karşı öv.
  Aşk mücadelesi değil, mücadele aşkı içinde ol.


  Bazı kitaplar tadılmak, bazıları yutulmak ve çok azı da hazmedilmek içindir.  Bir insan hangi limana ulaşmak istediğini biliyorsa , onun için her rüzgar uygundur.  Borçlu olup düşünmektense uyuz olup kaşınmak yeğdir.  Boşboğazı ateşe atmışlar ”odun yaş diye haykırmış"  Büyük beyinler fikirleri, orta beyinler olayları, küçük beyinler ise kişileri konuşur.  Dünya ve ahrette yanmanın yolu plajlardan geçer.  Düşmanlarınızı affedin bu bir büyüklüktür. Ama onları unutmak büyük bir aptallıktır.  Eğer güneşi kaçırdım diye gözyaşı dökersen yıldızları da kaçırırsın...  Eskiden bir insan ilim uğruna para harcardı.

  Şimdi ise insanlar ilim sayesinde para kazanıyorlar.  Gözlerimizi oymuşlar simdi de göremiyoruz diye bizi kınıyorlar.  Hafif acılar konuşabilir ama derin acılar dilsizdir.  Herhangi bir insan vaktini nasıl geçireceğini üstün bir insan ise vaktini nasıl tasarruf edeceğini düşünür.  İstediğini söyleyen, İstemediğini işitir.  İyi bir okçu yayı ile değil hedefi ile bilinir...  İyi dostluklar, hesapsız kurulur.  Kainatta tesadüfe, tesadüf edilmez.  Kele yıkandın mi ? demişler. " tarandım bile demiş"  Kimse, işitmek istemeyenler kadar sağır değildir.  Kimse, görmek istemeyenler kadar kör değildir.  Kusuru kendisine söylenmeyen adam ayıbını hüner sanır.  Kuşlar gibi uçmayı, balıklar gibi yüzmeyi öğrendik, fakat bu arada çok basit bir sanatı unuttuk. İnsan gibi yaşamak...
  Neden iki kulağımıza karşılık bir dilimiz var?
  Çok dinleyelim az konuşalım diye...!  Ne kadar az bilirseniz; o kadar şiddetle müdafaa edersiniz.  Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin karşındakinin anlayabildiği kadardır.  Otuz yıl eğri büyüyen ağaç bir yılda doğrulmaz.  Öyle horozlar vardır ki, öttükleri için güneşin doğduğunu sanırlar.  Ölülerin çenesini bağlarlar, burada gördüklerini orada söylemesinler diye.  Ölümün bizi nerede beklediği belli değil , iyisi mi biz onu her yerde bekleyelim.  Rüyaları gerçekleştirmenin en kısa yolu, uyanmaktır.  Samimi olmayı vaat edebilirim; tarafsız olmayı asla.  Sakladığın bir sır senin esirindir. Açığa vurursan sen onun esiri olursun.  Sakın ahlak kurallarını çiğnemeyin çünkü öcünü çabuk alır.  Serseri, cahil bırakılmış çocuğun büyümüşüdür.  Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat diyoruz.  Ulu çamlar, fırtınalı diyarlarda yetişir.  Yarışı kazanalar, daima yavaş ve devamlı gidenlerdir.  Zayıf yanını bilen güçlü, zayıf yanına hükmeden daha güçlüdür...
  “Dün gece unutmak istedim seni, yazdım bir sigaranın üstüne ismini, sigaram bittiğinde kurtulacaktım senden ama nerden bilirdim seni duman duman içime çektiğimi!”

  “Dünyada iki kör tanıdım; biri beni görmeyen sen, biri de senden başkasını görmeyen ben.”

  Kim demiş Avrupa’nın insanları medeni
  Çırılçıplak bedeni
  Gaye olmaksa medeni
  Desenize hayvanlar sizden daha medeni…

  “On kişi sev dokuzuncusu olayım, bir kişi sev sonuncusu olayım.”

  “Seni dar ağacındaki bir mahkumun hayatı sevdiği kadar seviyorum.”

  “Sevmek çay, sevilmek şeker, bizim gibi sevenler çayı şekersiz içer.”

  “Yaşadığın dünya, yarattığın dünyadır.”

  “Güneşi sevdiğini söylüyorsun güneş çıktığında perdeleri örtüyorsun. Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıktığında kapıları kapatıyorsun. Yağmuru sevdiğini söylüyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum çünkü beni sevdiğini söylüyorsun.”

  “Kadın ilk öpücükte neler kazanacağını bilemez, ama son öpücükte neler kaybettiğini bilir.”

  “Sular yükselince balıklar karıncaları yer, sular çekilince de karıncalar balıkları”

  “Gülü öylesine sevmelisin ki soranlara dikeni yok diyebilmelisin”

  “Deniz ya kudurmalı ya durulmalı, hançer ya sonuna kadar saplanmalı ya kınında durmalı.
  Sevecekse insan ya ölümüne sevmeli, ya da hiç”

  ONUN GÜZELLİĞİNİ HERKES GÖRÜYORSA O BENCE AZ GÜZELDİR.
  HERKES BİLİYORSA O BENCE HİÇ GÜZEL DEĞİLDİR.
  ONUN GÜZELLİĞİNİ YALNIZ BEN GÖRÜYORSAM BU SEVGİDİR.
  ONUN GÜZELLİĞİNİ YALNIZ BEN BİLİYORSAM BU AŞKTIR.
  HİÇ KİMSE BİLMİYORSA BU YANLIZLIKTIR.

  HAYAT YAŞANDIĞI KADAR VARDIR. GERİSİ YA HAFIZALARDAKİ HATIRA YA HAYALLERDEKİ ÜMİTTİR.
  HÜSRANI İSE BİRTEK YERDE KABUL EDİYORUM. YAŞAMAK VARKEN YAŞAYAMAMIŞ OLMAKTA.

  Ne dünden daha az Ne yarından daha çok
  Seni bugünde, Dün olduğu gibi
  Yarın olacağı gibi Çoooooooooooooooook seviyorum.

  Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan, işte sende onlardansın!

  Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum,üzerine tüm duygularımı yüklediğim, yıldızı al, yüreğimden yüreğine yollar var, hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla.

  Hayat ve yaşadıklarını bir okyanus gibi düşün. Çılgın ve deli dalgalara isteyerek girmezsin. Durgun sular kendini belli etmez ve ne zaman coşacağını sen bilemezsin."

  Meleklerin saçları salkım salkım, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kuştüyü vadiler.
  Bulutlara öyle baktım. Ama şimdi yalnızca güneşin önünü kesiyorlar, yağmur ve karla kaplıyorlar her yeri. Çok şey var yapabileceğim, bulutlar çıkmasalar yoluma.

  HATIRLAR MISIN! SEN DOĞDUĞUNDA AĞLARKEN HERKES GÜLÜYORDU. ÖYLE BİR ÖMÜR GEÇİR Kİ HERKES AĞLASIN ÖLDÜĞÜNDE SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.

  HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİR GÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER.

  İNSANLAR TANIDIM YILDIZLAR GİBİYDİYLER. HEPSİDE GÖKYÜZÜNDEYDİ. AMA BEN GÜNEŞİ YANİ SENİ SEÇTİM SENİN İÇİN BİN YILDIZDAN VAZGEÇTİM. (ama sen anlamadın yazık!.)

  KÜÇÜK KELEBEĞİN TÜL KANATLARININ PIRILTILI TOZLARI PARMAK UÇLARIMA KARIŞTI ONLAR ORDAN NE ZAMAN UÇARLAR SEN YÜREĞİMDEN NE ZAMAN?

  GÖZLERİN GÖZLERİMDE, ELLERİN ELLERİMDE, KALBİN İÇİMDE VE RUHUN BEDENİMDE OLDUĞU SÜRECE SENİ SONSUZA KADAR SEVECEĞİM.

  DUYUYORUM SANA DOKUNAMAMANIN EZİKLİĞİNİ VE DÜŞÜNÜYORUM AŞIK OLMANIN REZİLLİĞİNİ. İNAN YANINDAYKEN ÇEKİYORUM EN ÇOK HASRETİNİ.

  BU AKŞAM İÇİMDE TUHAF BİR SIKINTI VAR DÜNYADA SANKİ BİR BEN KALMIŞIM SANKİ HERKES NERDE KEDER VARSA BIRAKMIŞ BEN NERDE BULDUYSAM TOPLAMIŞ ALMIŞIM ÖNÜMDE SÖĞÜT AĞACI HERZAMANKİ HALİYLE, ÇARESİZ HAVUZ SU RAHAT, İNSANLAR SUSMUŞ SESSİZ BİR YAĞMUR GİBİ BAŞLADI BENDE KONUŞMAK İHTİYACI!.

  GÜZELSİN ŞİRİNSİN, ŞAHANESİN. ÇEKTİĞİM ÇİLEYE TEK BAHANESİN. MELEKMİ ŞEYTANMI BİLMEMKİ NESİN. TUZAKTAN TUZAĞA ATSANDA OLUR. BEN SENİ SEVİYORUM. SEN SEVMESENDE OLUR.

  NASIL DOLDURDUYSAN HAYATIMI VARLIĞINLA, BENDE YAZMAK İSTERİM ADIMI DEFALARCA DUDAKLARIMLA DUDAKLARINA.

  BİR İLK GİBİ YAŞAYACAĞIM İÇİMDE, KALAN SON SEVGİ PARÇASINI SENİNLE, SAKIN AYRILMAYALIM AŞKIM ÖLSEM BİLE ELLERİNDE.

  BU GÜZEL AŞKIMIZA NOKTA KOYMA, SANA KUCAK DOLUSU VİRGÜL GETİRDİM,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

  BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN ÖLÜM OLDUĞUNU BİLSEYDİM, AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM.

  Hiç sönmeyecek olan sevgimiz yavaş yavaş başlamıştı, Solmayacak bir gül olarak hafifçe açılmıştı, Gezdik,dolaştık çocukça oyunlar oynadık, Ama birbirimizden hiçbir zaman bıkmadık, Hatırlar mısın ilk çıkışımızı,yüzünde hep o tatlı gülüşün, Keşke dakikaları geçmeseydi bitmesini istemediğim o günün.

  benim yalnızlığım seni getirmeli gecelerde.ılık bir yaz gecesi katran karası yüzün. kah yaşanmışlığa, kah yaşanacaklara bir küfür savurmalı kafa tutmalı dalga dalga vurmalı gerçekler yüzüne dönüp ardına bakmalı korkmamalısın bir kez daha, bir kez daha demelisin(Hüzün evine döndü.)

  Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim o beniii bırakmıyor!

  Bir kat daha yok sevgi katından başka,tat bulamadım alemde tadından başka,dunya da ne bir tac ne de bir tat,ebedi saltanatindan baska.Ozluyorsa ozlenen ozlemek guzeldir,donecekse beklenen beklemek güzeldir, seviyorsa sevilen iste o herseye bedeldir.Eger kalbim seni unutacak kdr adi ise,ellerimde onu parcalayacak kdr asildir.Ben senin dun sevmedim,cunku dun bitti,ben seni bugünde sevmedim cünkü bugünde bitecek,ben seni yarin sevdim cunku yarinlar hic bitmeyecek.

  DuYGuLaR VaRDıR aNLaTıLaMaYaN.SeVGiLeR VaRDıR KeLiMeLeRe SıĞMaYaN.BaKıŞLaR VaRDıR iNSaNı öMüR BoYu aĞLaTaN.YoLLaR VaRDıR aŞıLMaSı GüÇ oLaN. KaLPLeR VaRDıR aCıLaRLa PaRÇaLaNaN.Ve iNSaNLaR VaRDıR HiÇ uNuTuLMaYaN.SaNMa BeNi SeViPTe BıRaKaNLaRDaN. BeNiM SeVGiM MeZaRa KaDaR oLaNLardanSın

  Aşkta yarın yoktur sevgili. Zaman ileri doğru değil, içeri, yüreklere, derinlere doğru işlemeye başlar, bilgeleşir. Hiç bilmediği sezgileriyle buluşur. Yükü çok ağırdır, kendiyle buluşmuştur. Hem dışındadır dünyanın, hem de ortasında. Hindistan'da Ganj Nehri'nin kıyısında yakılan yoksul adamın hissettikleride onunladır, yitirdikleri de. Newyork'ta, bir sokakta, o kartondan kulübesinde yaşayan kadının çıplak yalnızlığı da. Her şey onunladır, ona emanettir sanki, ama o, çıldırtıcı bir yalnızlık içindedir yine de.

  ALMIş ELiNE BiR çIçEK, SEVECEK -SEVMEYECEK, ULAN EşOgLU EşEK çIçEK NERDEN BiLECEK.

  yaşıyorsam gelecek gönlerin bana seni getireceğine inandığım içindir

  Sensiz Kaldı Bu Gözler Sensiz Kaldı Bu eller Bosver Canım Sensiz de geçer bu günler
  YanLızlık göründü Bir sabah Vakti Karşıki Dağın arkasından Yeni Bir Gün Deyilmiş meğer gördüğün o ışık saçan sıcak şey

  kolay olmayacak seni unutmak belki gece gündüz ağlayacağım ne olursa olsun bi tanem sensiz yasamaya alısacağım

  BENI KAYBEDERSEN BIRDAHA ASLA BULAMAZSN O AC GOZLU KALBINE RAHAT BATMASIN

  Unut dediler unuttum. Ama seni değil unut diyenleri

  aşkım seni günde bir defa düşünüyorum o da 24 saatime maloluyor

  gülü bir seni hergün gülü soluncaya dek seni ölünceye kadar seveceğim

  sevmek kolaydır.sevilmek zordur.mühim olan sevmek değil sevilmeye laik olmaktır

  bir gün benden ayrıldıgında ole birini sevki sana savuracagım kurşunların önüne geçebilecek kadar cesur olsun

  dünyada o kadar insan tanıdım senin gibi değildi çünkü onlar bintaneydi sen birtanesin yaşadığım aşkların en güzeli

  TARAMAM SACIMI DAĞINIK DESİNLER, GÜZEL GİYİNMEM FAKİR DESİNLER, SEVEMEM KİMSEYİ SÖZLÜ DESİNLER, SEN TESKERE ALANA KADAR

  İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi.Hepsi parlıyordu,hepsi gökteydiler.Ama ben sadece seni,güneşi seçtim.Bir güneş uğruna bin yıldızdan vazgeçtim

  yağmurlu yurıştım dün gece ben ağladım o yağdı o gökyüzünü güneşi bulutları bense senin aşkını anlattım

  BİR GÜN CEHENNEMDE KARŞILAŞABİLİRİZ SEN KALP HIRSIZI OLDUĞUN İÇİN BENSE TANRIYI BIRAKIP SANA TAPTIĞIM İÇİN.

  ÖGRENIRKEN HASRETINLE SEVISMEYI GÖZ YASLARIM AKABILIRLER ÖZGÜRCE ICMDE ÖYLE GÜZELSİNKİ ONU KİRLETMEYEYECEGİM SENİNLE

  Biz sevdiğimizi,öpücük niyetine değil,ALLAH'ın bir emaneti bilip,aynı yastıkta ömür sürmek için severiz

  sen seversin sevdiğin seni sevmez gider başka birine aşik olup başka birini sever başka biride onu SEVMEZ

  Hepsi gidici sen kalıcı,hepsi anlık sen hayat boyu,hepsi çocukca sen gerçekce,hepsi öylesine sen ölesiye.Ağlama belki bir yerlerde bir gülüşün için yaşayan wardır

  seni benden çok seven bulabilirsen ben seni unutmaya razıyım

  öyle birini sewki,sen onun için ölmeye hazırlanırken,o senin için çoktan ölmüş olsun.

  aşk bir sudur iç iç kudur fazla içme musluk suyudur

  sen seni seveni göremeyecek kadar körsen seni sevende aşkını söyleyemeyecek kadar gururludur

  ısıgının vurdugu kumsala kırık bır dal ucu ile SENİ SEWİYORUM yazmak isterdim ama senin hırçın bir dalga olup ta gelip onu silmen den korkuyorum

  hayatıma geldin tüm çorak çöller yeşerdi sanki yeryüzünde ağlayan çocuk kalmadı güldü toprak güldü gökyüzü mavi daha mavi yeşil daha yeşil şimdi seninle

  bugün hiç yüz vermedim güneşe.seni anlatıp hava attım çiçeklere.adını yazdım göğün en yüksek tepesine bir de bağırdım duydun mu seni çok seviyorum diye

  sevmek kasırgada kalmış gül misali masum dikenlerini rüzgara karşı savurmuş seningibi

  aglamayi bil, gülmeyi unutma, sevmeyi bil sevilmeden yapma, beni hatirla demiyom ama unutma

  HAYATTA BİR YANLIŞI BİRKERE YAP ÇÜNKÜ YAPILACAK DAHA ÇOK YANLIŞ VAR

  bin yıl ömrüm olsa bin yıl seniseverim bin yıl senin olsam bin yıl daha isderim

  aldığımda son nefesimdin sen benim, verdiğim de ise ecelim olmuşsun

  seni sensiz yasamak inan çok gücüme gıdıyor   
 2. İzmirella

  İzmirella Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  24 Mart 2008
  Mesajlar:
  1.370
  Beğenilen Mesajlar:
  10
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Güzel sözler sms için..
  teşekkürlerrrr msjlar içinn ...
   
 3. handanca

  handanca Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Nisan 2008
  Mesajlar:
  4.464
  Beğenilen Mesajlar:
  102
  Ödül Puanları:
  63
  Cevap: Güzel sözler sms için..
  teşekürler:) emeğine sağlık
   
 4. masum melek

  masum melek Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  20 Ekim 2008
  Mesajlar:
  55
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  kocaeli
  Cevap: Güzel sözler sms için..

  emeğinize sağlik ya bu mekanda bız bayanların merak ettiği her hey var teşekkürler
   
 5. şeffaf yürek

  şeffaf yürek Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  24 Ekim 2008
  Mesajlar:
  103
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  türkiye
  Cevap: Güzel sözler sms için..
  tesekkürler..
   
 6. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  hehe :D arada varmış komikleri xD
   
 7. perize

  perize Üye Üye

  Kayıt:
  9 Nisan 2009
  Mesajlar:
  379
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  18
  süperrr sözler.çok hoşuma gitti.
   
 8. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.067
  Beğenilen Mesajlar:
  399
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
  Bazıları çok güzel teşekkürler
   
 9. KaLpSiz

  KaLpSiz Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  17 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  53
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  qüzel sözler teşekkürler
   
Güzel sözler sms için.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. annelerimiz için sms sözler

  annelerimiz için sms sözler

  KELIMELERLE ANLATILAMAYAN FEDAKARLIK VE KARSILIKSIZ SEVGIYI, TARIF ET DESEN BANA HERHALDE SADECE "ANNE" DERDIM..ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN. ♥ BIR GUNUMDE DEGIL HER...
 2. Sms Sözleri (Güzel 1 Arşiv)

  Sms Sözleri (Güzel 1 Arşiv)

  birgun Hayatin Butun Guzelliklerinden Vazgecip,olume Sessiz Sedasiz Gitmek Istersen,yanima Gelki Sana Sensiz Yasamanin,sensiz Olmanin Olum Oldugunu Gostereyim... Suru Kalabaligindan, Bir Kartalin Yalnizligidir Benimkisi.yagmur Sonrasi Gozyasi Gibi Cig Tanesinin Yalnizligidir , Ask Icin Solan Yalnizligidir. Sen Hic Geceleri Sabahlara Kadar Agladinmi Yanlizlik Nedir Bilirmisin Sorarim...
 3. sevgiliye sms güzel sözler

  sevgiliye sms güzel sözler

  sevgiliye sms erkek sevgiliye güzel sözler özlenen sözler kavuşma sözleri kavuşma sözleri BİZİM TOPRAĞIMIZ GÜL TOPRAĞIDIR. NE BİR ÇİÇEK SOLDURUR, NE DE SEVDASINA TOZ KONDURUR. BİZİM DOSTLUĞUMUZ YOLLARA BENZER. YOLCULAR BİTER AMA YOL ASLA BİTMEZ. Bayanlar, 20-25 yaş arası futbol topu gibidir 22 kişi peşinden koşar... 25-30 arası basket topu gibidir 10 kişi peşinden koşar... 30-35 arası...
 4. SMS İçin Yepyeni Cuma Mesajları Kısa

  SMS İçin Yepyeni Cuma Mesajları Kısa

  Bu konu; sms için kısa cuma mesajları konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gelin bu cuma günü bir değişiklik yapın ve uzun zamandan beri görüşecmediğiniz uzakta ki arkadaşlarınıza, dostlarınıza, tüm sevdiklerinize birer kısa sms mesajı atarak gönüllerini alın. Mübarek cuma günlerini kutlayacağınız ve iyi dileklerinizi yollayacağınız bu mesajlarla arada ki mesafeleri de...
 5. cuma kutlaması için sms mesajları 2013

  cuma kutlaması için sms mesajları 2013

  Kızlar hepinize hayırlı cumlar, bana bugün sevdiklerime atabileceğim cuma sms mesajları yazabilirmisiniz ?

Sayfayı Paylaş